«Пізнай рідну країну»: подорожі студентів-економістів КиМУ

«Пізнай рідну країну» – під таким гаслом у суботу, 23 листопада 2013 року, студенти та викладачі економічного факультету в рамках навчальної програми відвідали Національний дендрологічний парк України Софіївка в стародавньому місті Умань, Черкаської області та «Жашківський кінноспортивний комплекс «Parade Allure».

Парк Софіївка – це зразок пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень та скульптур. Сполучення штучних гротів, водоспадів, гірських вершин, каналів, кам’яних лабіринтів з фонтанами, павільйонами, альтанками, скульптурами та мармуровими статуями античних богів, богинь, філософів та поетів перенесло молодь у світ міфів та легенд.

Відвідавши всі ці чудові, створені природою місця, студенти були переповнені приємними емоціями. «З морем чудових вражень, у піднесеному настрої та з прекрасними фотознімками, ми вирушили до «Жашківського кінноспортивного комплексу «Parade Allure», – розповідають наші мандрівники.

Комплекс «Parade Allure», що спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід, був заснований у 1999 році. Крім безпосередньо розведення коней, завод активно інвестує кінний спорт. У 2010 році комплексу надано статус бази Олімпійського резерву. Минулого літа тут започатковано змагання – Кубок президента України з конкуру. Конкур – це захоплююче видовище, від якого неможливо відірватися. Спостерігати за яскравими та динамічними турнірами, змаганнями можна як з трибуни, так і з VIP-ложі. Студенти стали свідками захоплюючого видовища, від якого неможливо було відірватися – яскравих та динамічних змагань у безпосередній близькості від манежу.

Закінчилася поїздка спільною командною грою у боулінг, де студенти змогли продемонструвати командний дух, гарний настрій та прагнення перемогти. Гра стала вдалим завершенням прекрасного та насиченого прекрасними емоціями дня.

Всі студенти з найкращими враженнями повернулися до рідних стін КиМУ та з великим запалом ділилися зі своїми друзями емоціями.

За матеріалами деканату
економічного факультету КиМУ