Шоу-конкурс «Дві зірки» з нагоди Дня Св. Валентина

Свято закоханих, День Cв. Валентина, відзначається в Україні по-різному. Студенти КиМУ не стали винятком. 15 лютого 2013 року Студентський парламент (голова – Алексанян Валерій) під керівництвом проректора з навчально-виховної роботи, професора Данченко Т.В. започаткували свою традицію відзначення свята у вигляді яскравого шоу-конкурсу «Дві зірки», участь у якому взяли студенти і викладачі.

Пари, які складались із викладача і студента, змагались у двох номінаціях: хореографія і вокал. А оцінювати їхній виступ були запрошені поважні гості:

• Міра Голд заслужена артистка України,співачка, композитор;
  • Анатолій Бровій проректор Національної музичної академії України ім. П. Чайковського;
  • Ольга Єкімова майстер спорту  зі спортивних бальних танців, суддя міжнародної категорії;
  • Анна Кайдашова – хореограф-постановник.

«Двозірковий» тандем представили ведучі шоу: професор Данченко Т.В. та Антон Швай, студент IV курсу спеціальності «Театральне мистецтво».

Отже, з хореографії змагалися:

• Дурян А.М., заступник директора коледжу КиМУ, і Карен Аванесян, студент IV курсу спеціальності «Міжнародне право»;
  • Бінєєва А.М., доцент кафедри театрального мистецтва, і Богдан Єрмоленко, студент ІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво»;
  • Шариков Д.І., доцент кафедри театрального мистецтва, і Карина Коломієць, студентка І курсу спеціальності «Театральне мистецтво»;
  • Маслова Ю.С., викладач кафедри міжнародного права, і Антон Бухов, студент ІІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво».

У боротьбу з вокалу вступили:

• Глуцька А.І., директор навчальної телестудії, і Каріна Марочканич, студентка IV курсу спеціальності «Журналістика»;
  • Пилипенко О.І., кандидат педагогічних наук, професор, директор Інституту психології і соціально-політичних наук, і Крістіна Семенчук, студентка IV курсу спеціальності «Журналістика»;
  • Пономар К.М., викладач кафедри міжнародного права, і  Тимур Данелія, студент І курсу спеціальності «Міжнародне право»;
  • Досенко А.К., доцент кафедри теорії і історії журналістики, і Володимир Ситник, студент І курсу спеціальності «Театральне мистецтво».

Цікавими були перед виступом пар і анонсові відеоролики, які піднімали завісу над процесом підготовки до виступу.

Усі номери справили на присутніх яскраві враження, залишили незабутні відчуття, заслужили схвальні відгуки членів журі і бурхливі овації глядачів. Святкова, радісна, неповторна атмосфера панувала в залі, а конкурсанти зі сцени заряджали присутніх своєю енергією і огортали крилами свого таланту.

За результатами оцінок журі Гран-прі конкурсу в номінації «Хореографія» виборола пара Маслова Ю.С. – Бухов Антон, які зачарували запальним квікстепом. А в номінації «Вокал» Гран-прі здобули Глуцька А.І. – Марочканич Каріна.

Вітаємо учасників, переможців і організаторів з вдалим дебютом і сподіваємося, що шоу-конкурс «Дві зірки» стане доброю традицією відзначення Дня Св. Валентина в КиМУ, адже він допомагає реалізовувати власні творчі здібності і сприяє встановленню довірливих і теплих стосунків між студентами і викладачами.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

КиМУ КиМУ