Дні англійської мови в Інституті лінгвістики КиМУ

Проведення Тижня англійської мови стало традиційним в Інституті лінгвістики КиМУ. Метою таких тижнів є долучення студентів до культури туманного Альбіону, удосконалення знань, умінь і навичок, розширення світогляду та ерудиції, а також демонстрація своїх творчих здібностей, естетичних смаків. Цікаво, що цього року в заходах, які проходили від 27 березня до 4 квітня 2013 року, взяли участь студенти І–ІІ курсів Інституту журналістики й Інституту телебачення, кіно і театру, що свідчить про високий рівень володіння англійською мовою не тільки студентами лінгвістики, а й студентами інших спеціальностей КиМУ.

Організатор Тижня англійської мови – кафедра германської філології (завідувач – професор Мизин Т.О.).

Протягом 7 днів студенти радували і дивували своїх одногрупників і наставників такими постановками:

• 27.03.13 – «Пограбування банку» (проф. Мірошниченко В.І., магістрант – Даценко Владислав);
  • 28.03.13 – «Простоквашино» (проф. Мірошниченко В.І., магістрант – Коновал Анна); «Кіт у чоботях» (проф. Лутковська Н.М., магістрант – Попович Віта);
  • 29.03.13 – «Ідеальний чоловік» (викладач Горошанська А.О., магістрант – Остапчук Анна);
  • 01.04.13 – «Лисиця та журавель» (викл. Тимошенко І.Б., магістрант – Луцюк Мар’яна);
  • 03.04.13 – «Чарлі – шоколадна фабрика» (викл. Щудла Н.М., магістрант – Осірна Анастасія); «Моя нога» (проф. Мірошниченко В.І., магістрант – Даценко Владислав);
  • 04.04.13 – «Колобок» (доц. Івашина Т.М., магістрант – Пархоменко Тетяна) і пролунала англійською мовою весела пісня «Про капітана».

На відміну від минулих років, коли студенти своїми постановками «мандрували» Великою Британією та США, цього разу були представлені відомі кожному із глядачів постановки слов’янського фольклору англійською мовою і, без перебільшення, вийшли цікавими, а творчі здібності студентів зробили їх яскравими й оригінальними. Мовні особливості перекладу змушували всіх уважно вслуховуватись для сприйняття на слух та оволодіння новою лексикою.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ