Х загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»

16 квітня 2013 року в Київському палаці дітей та юнацтва пройшов Х загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Київський форум дружби: Let’s be together!», метою якого є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація інтересу учнів до вивчення історії, культури, традицій країн Європи і світу. Фестиваль організований за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), управлінь освіти районних у м. Києві держадміністрацій, низки вищих навчальних закладів, одним із яких був Київський міжнародний університет.

Відкриваючи конкурс-фестиваль, Павленко О.П. (начальник відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА) привітала учасників і гостей, висловивши запевнення, що залучення великої кількості шкільної молоді до участі спочатку в районних турах, а тепер на міському рівні буде сприяти поширенню знань про Євросоюз, піднесенню ролі України у справі інтеграції до європейської спільноті та висловила сподівання, що наступний ХІ конкурс-фестиваль буде включати в себе участь команд з країн світу і набуде статусу міжнародного.

Загалом у конкурсі взяли участь понад 200 учасників. Також захід відвідали поважні гості та члени журі: надзвичайні і повноважні посли, представники посольств (Куба, Польща, Іспанія, КНР, Великобританія), міжнародних і громадських організацій, благодійних фондів, оскільки такі заходи сприяють встановленню партнерських відносин з учнівською молоддю в межах угод про співпрацю, які, у свою чергу, дають змогу молоді в майбутньому зробити власне та суспільне життя багатоплановим і відкритим.

Сценічні виступи конкурсантів, змістовність та оригінальність форм подання, артистичні та творчі здібності учнів, різнобічне й повне розкриття теми дружби між країнами оцінювало журі у складі:

Голова журі:

• Добровольська О.М. – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Члени журі:

• Пархоменко І.М. – начальник управління дошкільної, середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА;
  • Заруцька Л.С. – в.о. директора Київського палацу дітей та юнацтва;
  • Павленко О.П. – начальник відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків Департаменту освіти і науки, молоді та спорту;
  • Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського міжнародного університету, професор;
  • Хімко С.Р. – методист науково-методичного центру «Обдарована дитина» Київського університету імені Б. Грінченка;
  • Стаднік Н.В. – менеджер програм з англійської мови Британської Ради;
  • Соловйов К.О. – керівник відділу з реклами ТОВ «Агенства АУ-Паір» (ТМ «STUDY.UA»);
  • Мірзодаєв Т.В. – декан факультету менеджменту та бізнесу Українсько-американського інституту «ВМУУ», доцент.

У загальноміському турі взяли участь переможці районних конкурсів-фестивалів міста Києва, демонструючи звичаї, традиції, мистецтво різних країн:

• СЗШ № 85 (Голосіївський район – Вірменія);
  • Гімназія № 267 (Дарницький район – Росія);
  • СШ № 23 (Деснянський район – Росія);
  • Суспільно-гуманітарна гімназія № 176 (Дніпровський район – Куба);
  • Ліцей № 157 (Оболонський район – Великобританія);
  • Гімназія № 32 (Печерський район – Іспанія);
  • СШ № 124 (Подільський район – Німеччина);
  • Гімназія східних мов № 1 (Святошинський район – КНР);
  • СШ № 115 (Солом’янський район – Австрія);
  • Технічний ліцей (Шевченківський район – Польща).

Виступи команд супроводжувалися комп’ютерними презентаціями країн, фільмами про перебування учнів закордонних шкіл-партнерів в Україні і візити-відповіді українських школярів, а також присутнім запам’яталися запальні танці, неповторний вокал, яскраві костюми.

За результатами оцінок журі призові місця розподілилися так:
І місце – Гімназія східних мов №1;
ІІ місце – Суспільно-гуманітарна гімназія № 176;
ІІІ місце – Спеціалізована школа № 124.

Не залишилися поза увагою таланти інших команд, які здобули номінації:
«Натхнення і талант» – Гімназія № 32;
«Виконавська майстерність» – Гімназія 267;
«За артистичність» – Спеціалізована школа № 115;
«Творча індивідуальність» – Ліцей № 157;
«Яскравий образ» – Середня загальноосвітня школа № 85;
«Сценічна феєрія» – Спеціалізована школа № 23
«За найкраще знання іноземної мови» – Технічний ліцей.

Вболівальники команд були нагородженні м’якою іграшкою – зайцем (СШ №85,№267,№176,№157,№124,№1, Технічний ліцей), а найактивніші – талісманом «Діалогу держав» – папугою (СШ №23, 32, 115).

Але учасників чекали ще сюрпризи!

Традиційно Київський міжнародний університет виступив одним зі спонсорів фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті». Професор Данченко Т.В. висловила подяку організаційному комітету за п’ятирічну співпрацю, захоплення від виступів команд, від феєричної атмосфери свята, яка панувала у залі впродовж усього конкурсу, і нагородила команди переможців дипломами, які надають пільги в оплаті за навчання у КиМУ – 30%, 20%, 15% відповідно за І, ІІ і ІІІ місце:

І місце – Гімназія східних мов №1;
ІІ місце – Суспільно-гуманітарна гімназія № 176, Технічний ліцей;
ІІІ місце – Ліцей № 157; Гімназія № 32; СЗШ № 85.

Дипломи Лауреатів фестивалю, які надають знижки в оплаті за навчання у розмірі 10%, отримали команди: СШ № 23, СШ № 115, СШ № 124, Гімназія № 267.

72 учасники (члени команд Суспільно-гуманітарної гімназії № 176, СШ № 23, Технічного ліцею) отримали сертифікати на відвідання боулінг-клубу.

Вітання членам команди, вболівальникам та викладачам!
Браво, талантам твоїм, Києве!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ