Круглий стіл «Німеччина та Україна: співпраця в галузі освіти та культури»

«Німеччина та Україна: співпраця в галузі освіти та культури» – такою була тема круглого столу, організованого кафедрою германської філології (завідувач кафедри – доцент Ольховська Н.С., викладач – доцент Борисенко Ю.А.), який відбувся 26 вересня 2013 року в Інституті лінгвістики КиМУ. Робоча мова круглого столу – німецька.

У роботі взяли участь науковці, студенти Інституту лінгвістики та запрошений доцент Гейдельберзького університету пан Норберт Мюллер.

Обговорюючи питання співпраці в галузі освіти і культури ФРН та України, учасники круглого столу зупинились, зокрема, на питаннях пов’язаних з системою освіти Німеччини та України: спільне та відмінне; можливостях навчання українських студентів у Німеччині; культурному просторі Німеччини та України: спільне та відмінне; нових поняттях культури: міжкультурна компетенція та комунікація.

КиМУ
КиМУ КиМУ