День відкритих дверей в КиМУ

28 вересня 2013 року відбувся День відкритих дверей КиМУ, підготовлений Центром довузівської підготовки та Підготовчим відділенням Київського міжнародного університету.

Учасниками заходу стали близько 100 абітурієнтів шкіл міста Києва, Дніпропетровська, Київської області (Біла Церква, Обухів, Вишневе, Ірпінь, Боярка, Узин, Білогородка), Лубни (Полтавська обл.).

Абітурієнти мали можливість зустрітися з керівництвом КиМУ (проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В., проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В.), представниками інститутів, факультетів, коледжу (професори – Пилипенко О.І., Зикун Н.І., Панченко В.О., доценти – Рябоштан Є.В., Мягкова О.В., Носенко О.А., Лавриненко О.О., Судак І.І., Форостяна С.В., методист Підготовчого відділення – Депутат Н.О.), які ознайомили присутніх зі специфікою та перевагами отримання фахової освіти з 26 спеціальностей в Київському міжнародному університеті, з правилами прийому у новому навчальному році, надали детальну інформацію про підготовче відділення Університету.

Комп’ютерна презентація дала змогу абітурієнтам поринути в світ студентського життя КиМУ. Ми впевнені, що отримана інформація, екскурсія по навчальному корпусу, відвідання лабораторій і кабінетів, які відповідають всім сучасним вимогам (навчальна телестудія, судова аудиторія – Центр міжнародного права, кабінет відео- та телемостів, криміналістичний полігон, лінгафонні та комп’ютерні кабінети, читальна та спортивна зали та ін.), дозволить їм зробити правильний профорієнтаційний вибір та зорієнтуватися серед розмаїття ВНЗ України, куди саме піти навчатися.

Підготовчі курси університету це – якісна підготовка до ЗНО, професійне спрямування, можливість отримати 20 додаткових балів до загального рейтингу вступника на спеціальності будівництво та комп’ютерні науки, пільги в оплаті за навчання.

Довузівська підготовка – надійний фундамент успішного навчання за обраним фахом в Київському міжнародному університеті та Коледжі КиМУ!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ