Святкування Міжнародного дня театру

КиМУ

27 березня актори, режисери і всі, хто причетний до творчої праці, святкують Міжнародний день театру, який традиційно проходить під єдиним девізом «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами». Театр, який відображає все різноманіття культур від Європи до Японії, є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів глядачів, шанувальників театрального мистецтва. Майбутні актори й режисери театру і кіно, а саме студенти Київського міжнародного університету, не залишилися осторонь від цієї значної події, перетворивши 27 березня в День театру КиМУ-2013.

Свято розпочали студенти IV курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво» показом дипломної роботи «Носороги» за мотивами п’єси Ежена Йонеско (режисерська робота Нікаліни Туркової). Студенти сміливо продемонстрували глядачам авангардний театр, п’єсу, яка, без сумніву, є відображенням людського суспільства, колективних змін, які виправдовують різні ідеології.

Свою професійну роботу на суд глядачів представили: Ярослав Флокій, Антон Швай, Катерина Шаміна, Олена Бондаренко, Олександра Фрідріх, Олексій Зубань, Михайло Кравченко, Анастасія Головістікова, а також Олександра Дерменжи, Олексій Морозов, Іван Четверик, Анна Франко, Катерина Пламадяло, Марія Хмелюк.

А студенти І–ІІ курсів спеціальності «Театральне мистецтво» запросили глядачів стати учасниками веселого «капусника», на якому лунали жартівливі пісні, демонструвалися сценки-пародії на їхній вступ до Університету, ранкову «перекличку викладачів» студентом, відпрацювання пропусків лекцій, новини КиМУ. Дотепні жарти, веселі куплети, влучні пародії на викладачів були нагороджені оваціями і схвальними відгуками присутніх, серед яких були представники професорсько-викладацького складу й адміністрації Університету. Професор Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи – висловила велике задоволення від капусника і сподівання, що його проведення стане доброю традицією серед студентів-театралів.

Шановні колеги-театрали КиМУ, студенти – майбутні слуги Мельпомени!
Що «світ — театр», ми знаємо не з преси, що ми актори — теж не новина...
Саме життя для всіх нас пише п'єси, де кожна дійова особа головна!
Хай творчість ваша буде славною і хай щастить у всьому вам!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ