Святкування Дня студента

Кожен, хто був студентом, згадує роки свого навчання з радістю. Бурхлива юність, коли найбільшою проблемою було – за одну ніч перед іспитом вивчити все те, що не вивчив за рік, а найбільшою радістю – піти з друзями на студентську дискотеку та відсвяткувати День студента. Цього дня викладачі університету зробили подарунок своїм вихованцям, підготувавши святковий концерт.

20 листопада 2013 року актова зала КиМУ була наповнена усмішками студентів та оваціями на адресу наставників, які, згадуючи власні студентські роки, виконали хіти 80–90-х років. І ведучими були теж викладачі: Тетяна Володимирівна Данченко – проректор з навчально-виховної роботи; Олександр Олександрович Лавриненко – директор Інституту лінгвістики; Наталія Іванівна Зикун – директор Інституту журналістики; Сергій Володимирович Сініченко – доцент кафедри міжнародної інформації та інформатики.

З побажаннями невичерпної енергії на нелегкому шляху до навчальних висот, терпіння і наснаги виступив президент Київського міжнародного університету, проф. Хачатурян Х.В.

Продовжуючи вечір, зі сцени звучали «Ламбада», «American Boy», хіт групи «Modern Talking» «Your my heart, your my soul» та багато іншого у виконанні Досенко А.К., Глуцької А.І., Пономар К.М., Самойлова О.Ф., Гончарова О.В., Маслової Ю.І. та ведучих свята.

А наступного дня в межах святкування відбувся баскетбольний матч між командами студентів і викладачів, який щороку незмінно викликає інтерес серед усіх членів КиМУшної родини. Цього разу команда викладачів (капітан команди – доцент Сініченко С.В.) взяла реванш за минулорічну поразку і перемогла студентську команду (капітан команди – студент IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Рустам Аханг) з рахунком 28:25.

Шановні студенти, зі святом вас!
Нехай сесії здаються, у залікових книжках буде все гаразд, і переходи з курсу на курс будуть безболісними! Нехай сьогоднішня відчайдушність, сміливість і молодість будуть з вами на все життя, як і друзі, з якими ви проведете цей день!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ