Святкування Дня працівників освіти в КиМУ

Святкування Дня працівників освіти традиційно відбувається кожної першої неділі жовтня. Це одне з найшанованіших професійних свят. Кожен з нас протягом всього життя згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Працівників Київського міжнародного університету, Коледжу та Ліцею тепло і сердечно привітав президент КиМУ, професор Х.В. Хачатурян, побажавши здоров'я, оптимізму, щоб щоденна самовіддана праця була легкою і радісною від поваги колег та численних вдячних вихованців. А в своєму вітанні проф. Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи Університету – сказала, що людина, котра обрала педагогічний фах, взяла на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, власну професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання як ПЕДАГОГ.

Святкування розпочалось святковим концертом 2 жовтня 2013 р. у колективі Коледжу КиМУ, а 3–4 жовтня продовжилось в усіх структурних підрозділах Університету.

Не залишив поза увагою своїх наставників і Студентський парламент КиМУ, який підготував веселу пародію на нараду викладачів. Вітання радо приймали викладачі різних інститутів і факультетів, а пісні і запальні танці проходили в дружній атмосфері з чаєм та печивом.

В межах програми співпраці Університету з закладами освіти «Школа-КиМУ: партнери в освіті» 3 жовтня 2013 р. святкування професійного свята пройшло спільно з педагогами шкіл Святошинського району м. Києва.

В актовій залі КиМУ зібралось більше 800 педагогів, у святкуванні взяли участь керівництво Святошинської районної в м. Києві держадміністрації: Пазенко Н.С., Шквара О.М., Тихоневич О.А., Пашинський М.В., Гордєєва В.О., які вручили нагороди кращим вчителям, вихователям Святошинського району м. Києва.

Від керівництва Київського міжнародного університету зі словами привітання виступила професор Некряч А.І. – проректор з питань розвитку університету, доктор політичних наук.

Урочистості закінчилися яскравим, феєричним концертом колективів творчості учнівської молоді Святошинського району м. Києва.

Захід висвітлювали кореспонденти газети «Post Scriptum +», телепрограм «Свіжий погляд», «Студентський квиток».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ