Дебют першокурсника-2013

30 жовтня 2013 року в Київському міжнародному університеті пройшло свято «Дебют першокурсника» – свято всіх тих, хто кілька місяців тому стояв на роздоріжжі у виборі свого майбуття, а нині гордий своїм новим статусом СТУДЕНТА. Ця святкова подія стала щорічною доброю традицією в КиМУ, святом усієї студентської родини.

Участь студентів у заході – це не тільки репетиції, написання сценарію, переживання перед виступом, це також шанс стати частинкою чогось більшого, відчути смак справжнього, різноманітного студентського життя!

Уболівати за свої інститути і факультети прийшло чимало студентів, актова зала була переповнена. Шквал емоцій, фонтан жартів, співи, танці, театральні мініатюри. Усім цим дивували присутніх першокурсники під час свого дебюту на сцені університету. Це дійство I курс запам’ятає надовго, адже це дебютні кроки до творчого життя в КиМУ.

А оцінювало виступи поважне журі в складі:

• Данченко Т.В. проректор з навчально-виховної роботи, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, професор;
  • Зикун Н.І. директор Інституту журналістики, завідувач кафедри теорії та історії журналістики, професор;
  • Судак І.І. директор Коледжу КиМУ, доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики;
  • Матусова О.М. – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доцент.

Ведучі – студентка І курсу спеціальності кіно-, телемистецтво Юлія Барташевич і студент ІІІ курсу Інституту журналістики Максим Мурга – оголосили результати жеребкування, згідно з яким визначилася послідовність виступу команд, що радували глядачів своїми номерами:

• Жарти Інституту лінгвістики лунали англійською мовою.
  • Вправи на згуртованість і довіру в колективі представив Інститут психології та соціально-політичних наук.
  • Про свої сміливі плани і готовність служити суспільству заявила в пісенній формі команда Інституту журналістики.
  • Жартівливе бачення особливостей підготовки юристів презентував Юридичний інститут.
  • Інститут міжнародних відносин представив розмаїття національностей, які поповнили лави студентів.
  • Інститут телебачення, кіно і театру представив 2 спеціальності театральне мистецтво та кіно-, телемистецтво, які розважили глядачів пантомімою і запальним канканом.

У залі вирувала весела атмосфера творчості, згуртованості і єднання, глядачі постійно нагороджували учасників оваціями.

Закінчив святковий вечір виступ команди КВК КиМУ «Ліга націй», яка представила мініатюри і дотепні жарти, поки журі оцінювало творчість команд, що виявилось досить нелегкою справою, адже виступи всіх команд були яскравими і талановитими.

За підсумками об’єктивних оцінок журі перемогу в таких номінаціях здобули:

• «Гармонія душі» – Інститут психології та суспільно-політичних наук;
  • «Кредит гарного настрою» – економічний факультет;
  • «Учні Цицерона» – Юридичний інститут;
  • «Ковчег» мистецтва» – Інститут телебачення, кіно і театру, спеціальність театральне мистецтво;
  • «Майстри кадру» – Інститут телебачення, кіно і театру, спеціальність кіно-, телемистецтво;
  • «Королі ЗМІ» – Інститут журналістики;
  • «Дипломатичне сяйво» – Інститут міжнародних відносин;
  • «Word’s masters» – Інститут лінгвістики.

Номінація «Улюбленці публіки», за результатами голосування глядацької зали, дісталася команді Інституту міжнародних відносин.

Вітаємо всіх учасників, глядачів і наставників зі святом, яке вдалося на славу і згуртувало присутніх під гаслом «Дебют єднає нас»!
Упевнені, що такий захід сприятиме залученню першокурсників до традицій Київського міжнародного університету, зміцненню дружніх стосунків між студентами КиМУ!

Інформаційними партнерами «Дебюту Першокурсника» виступили університетська газета «Post Scriptum +», телепрограми «Студентський квиток», «Свіжий погляд», у найближчих випусках яких можна буде побачити репортаж з події.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ