ІІІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Україна–Польща: сучасні орієнтири формування особистості»

З метою визначення й поширення досвіду діяльності доброчинних молодіжних та учнівських об’єднань 26 жовтня 2013 року Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов провів ІІІ Міжнародну молодіжну науково-практичну конференцію «Україна–Польща: сучасні орієнтири формування особистості» під девізом: «Від серця до серця», яка пройшла в рамках міжнародного проекту «Європейська молодь: знання, емоції, дії».

Від Київського міжнародного університету в конференції взяли участь: проректор з питань довузівської підготовки проф. Рудаківська С.В., студент I курсу магістратури спеціальності Політологія Алексанян Валерій, студент III курсу спеціальності Міжнародні відносини Шевченко Володимир, студентка III курсу спеціальності Міжнародне право Москаленко Людмила.

Серед запрошених були представники управління освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації, шкіл-партнерів, зокрема: Ліцей ім. Владислава ІV (м. Варшава, Республіка Польща), ЗОШ № 2 (м. Комсомольськ), СШ № 41 (м. Київ), СШ № 106 (м. Київ), ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Круподеринці, Оржицького р-ну, Полтавської обл.), Ліцей № 51 (м. Київ), Гімназія “Тріумф” (м. Київ).

У ході конференції відбулась зустріч з вихованцями дитячого будинку “Надія” (село Мокрець, Київської обл.).

Оскільки завданнями конференції були обмін досвідом та спільне визначення основних орієнтирів подальшої роботи навчальних закладів у напрямку громадянської освіти, проф. Рудаківська С.В. та Алексанян Валерій презентували основні пріоритети діяльності КиМУ, розповіли про міжнародні програми та проекти, висвітлили напрямки роботи студентського парламенту, детально проінформували про доброчинну та волонтерську роботу студентів університету.

28 жовтня 2013 року на запрошення Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов Психологічною службою КиМУ було проведено тренінгові заняття з учасниками міжнародного фестивалю «Світ очима дітей». Команда тренерів (доц. Бобровська І.Ю., керівник Психологічної служби; Кучмій Ю. та Черняховська Т., студентки магістратури спеціальності «Психологія») провели профорієнтаційний тренінг та дискусію на тему професійного вибору майбутніх випускників, що знайшло активний відгук серед учнів Ліцею ім. Владислава IV (Польща) та Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов (м. Київ), які брали участь у тренінгу.

Отже, подібні конференції мають велике значення у формуванні в учнівської та студентської молоді практичних навичок доброчинної діяльності; вихованні толерантності, громадянської активності учнів та студентів.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ