ХVІІІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Європейський шлях розвитку України: плани і реалії»

6 квітня 2013 року в Київському міжнародному університеті відбулася ХVIІІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Європейський шлях розвитку України: плани і реалії».

У конференції взяли участь представники не тільки української молодої наукової еліти (КиМУ, КНУ ім. Т. Шевченка, Київський університет ім. Б.Грінченка та ін.), але й закордонних навчальних закладів: Білоруського державного аграрного технічного університету (м. Мінськ, Білорусія), Сілезького університету (м. Катовіце, Польща), Міжнародного інституту менеджменту (Женева, Швейцарія), Університету Пріштіна-Косовської Мітровиці (Сербія).

Конференція розпочалася зі вступного слова проф. Швайки М.А. – директора НДІ з економічних і гуманітарних проблем КиМУ. Він привітав усіх учасників і гостей цього наукового заходу, які зібралися для того, щоб поділитися своїми науковими дослідженнями та познайомитись із доробками інших студентів та аспірантів.

Наказом президента Київського міжнародного університету професора Хачатуряна Х.В. 48 студентів були нагороджені почесними грамотами за плідну наукову діяльність, творчі здобутки та створення позитивного іміджу Університету. Церемонію вручення нагород провели проф. Сидорчук Л.А. – проректор з навчально-методичної роботи та проф. Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи.

З вітальною промовою до студентів звернувся протоієрей Віталій Клос – к.б.н, проректор Київської православної богословської академії, передавши учасникам конференції благословення та вітання від Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета і зупинившись на важливій даті – 1025-річчя утвердження християнства в Руси-Україні як державної релігії, яка святкується у 2013 році.

На пленарному засіданні у виступах доповідачів знайшли відображення наукові дослідження проблем залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України (Шинкарук В. – студентка Ін-ту міжнародних відносин КиМУ, науковий керівник – доц. Рожкова Т.С.), нових аспектів еволюції і сучасного стану правового регулювання в Україні (Олещук А. – студентка Юридичного ін-ту КиМУ, науковий керівник – доц. Ткаченко О.В.), дослідження творчості Марії Чурай – легендарної дочки українського народу (Марченко Н. – студентка Ін-ту журналістики КиМУ, науковий керівник – проф. Зикун Н.І.), такого нового жанру в сучасній журналістиці як авторська колонка на прикладі колонки Наталії Павленко у журналі «Країна» (Ковальчук В. – студентка Ін-ту журналістики КиМУ, науковий керівник – проф. Зикун Н.І.) та ін.

Робота конференції продовжувалась у роботі 13 секцій, у яких взяли участь понад 250 учасників і 67 виступили з доповідями, що відображали різні бачення тієї чи іншої проблематики, були актуальними і заслуговували на увагу.

Робочими мовами доповідей були українська, російська, англійська. Хід конференції, роботу секцій висвітлювали журналісти газети «Post Scriptum +», телепрограми «Студентський квиток» та Інформаційного центру КиМУ.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ