Участь у науково-методичній конференції «Європейська громадянська освіта – наш вибір»

17 жовтня управління освіти Дніпровської районної в м. Києві держадміністрації та районний науково-методичний центр провели на базі СШ № 98 м. Києва науково-методичну конференцію «Європейська громадянська освіта – наш вибір» у межах Європейського тижня місцевої демократії, за участю представників Київського міжнародного університету.

З доповіддю на тему “Розвиток місцевої демократії як необхідної умови цивілізаційного входження України в європейський простір” виступила проректор з питань розвитку КиМУ, доктор політичних наук, професор Некряч А.І., а проф. Рудаківська С.В. розкрила пріоритети Київського міжнародного університету, проінформувала про міжнародні проекти та програми, у яких беруть участь студенти університету, а також, оскільки на конференції були присутні заступники директорів шкіл Дніпровського району м. Києва, запросила школи району до подальшої співпраці з університетом з метою розкриття творчого та інтелектуального потенціалу старшокласників – майбутньої еліти України.