Розпочни власну справу з КиМУ: академічний бізнес-інкубатор

Ми раді повідомити про відкриття у Київському міжнародному університеті академічного бізнес-інкубатора «Фабрика ідей».

Що це? Для більшості з нас ця назва говорить небагато, проте для студентів вишів Європи, це – чи не найцікавіша структура університету.

Перед кожним з нас рано чи пізно постає питання «Куди рухатись далі?»: продовжити навчання, піти працювати на одноманітній офісній роботі у великій корпорації чи розпочати власну справу? А якщо останній варіант, то як це зробити?

Наша мета – це зміна уявлень студентів про підхід до ведення бізнесу. Розпочати власну справу – просто. І академічний бізнес-інкубатор КиМУ допоможе вам зробити перший крок до власного бізнесу.

Академічний бізнес-інкубатор КиМУ створено в межах проекту «Польська допомога» (проект співфінансований у межах Програми польського співробітництва для розвитку 2013 Міністерства закордонних справ Республіки Польща), організатори (студенти та викладачі спеціальності міжнародна інформація КиМУ) у липні 2013 року стали учасниками конференції «Підтримка розвитку академічних бізнес-інкубаторів в Україні» (м. Щецин, Польща), пройшли курс тренінгів зі створення академічних інкубаторів, склали власний план функціювання даної бізнес-структури в межах університетського простору. А також, познайомилися з Західнопоморським бізнес-інкубатором та AIP (Академічним бізнес-інкубатором при Щечинському технологічному університеті), їх базовою діяльністю на основі тісної співпраці з вузами на відміну від самостійного зразку функціонування третього бізнес-інкубатора RCI TT (Регіонального центру інновацій трансферу і технологій (Польща). Порівнявши діяльність трьох різних бізнес-інкубаторів на території Польської Республіки, команда КиМУ змогла обрати власний шлях діяльності з урахуванням локальних потреб і специфік функціонування подібної бізнес-структури на території України.

Отже, якщо у студентів КиМУ є ідеї щодо заснування власної справи, команда бізнес-інкубатора КиМУ готова надати допомогу. Просимо всіх охочих звертатись до аудиторії 312 понеділок-п’ятниця з 13:15 до 17:00 та переглянути інформацію на сторінках соціальних мереж.

КиМУ КиМУ КиМУ