Успішні випускники КиМУ: Станіслав Біров, спеціальність «Міжнародна інформація»

Для багатьох випускників українських ВНЗ вдале працевлаштування та успішне кар’єрне зростання стає нині неабияким випробуванням. Ситуація на ринку праці України, коли на одне робоче місце претендує близько 30 осіб (за даними сайту hh.ua), змушує майбутніх фахівців уже зі студентської лави задумуватись про власні конкурентні переваги та початок професійного шляху.

Темі професійного розвитку та планування кар’єри був присвячений тренінг Станіслава Бірова, менеджера з розвитку бізнесу в країнах СНД компанії Oracle, який він провів 25 вересня 2013 року для студентів старших курсів Інституту міжнародних відносин КиМУ. Станіслав як випускник першого в КиМУ випуску спеціальності «Міжнародна інформація», не з чуток знає про особливості цієї спеціальності та можливості, які вона відкрила перед ним: 8 років роботи в маркетингу та продажах B2B, реалізація понад 50 комплексних маркетингових проектів, керівництво представництвом міжнародної компанії в Україні та країнах СНД і нарешті – провідна позиція менеджера в компанії Oracle дозволяють Станіславу з упевненістю говорити про успішну реалізацію власних професійних амбіцій.

За словами Станіслава, сьогоднішнім студентам варто починати шукати варіанти працевлаштування вже зараз і не боятися низьких стартових позицій. Таким чином, на момент закінчення ВНЗ випускник уже матиме певний, нехай і не великий, досвід роботи та практичні навички, що дозволить претендувати на вищі посади. І, звичайно, чітко поставити перед собою мету, щоб професійний шлях не перетворився в блукання навпомацки.

Безперечно, практичні поради та характеристика ринкових тенденцій, можливостей для зростання, а також приклади побудови успішної кар’єри стануть для студентів старших курсів КиМУ корисним орієнтиром у справі працевлаштування.

«Знання, отримані у ВНЗ, – це надійний фундамент, а решта залежить від Вас! Правильна постановка мети, об’єктивна оцінка власних можливостей і наполегливе прагнення до їх реалізації – ось ключ до професійного успіху», – радимо скористатись порадами Станіслава, який на власному прикладі довів, що для цілеспрямованої людини немає нічого неможливого.

КиМУ КиМУ