II Міська профорієнтаційна гра «Мистецька фортеця»

Познайомити з особливостями художньо-естетичної культури та мистецтва, розширити загальний і художній кругозір старшокласників міста Києва, а також допомогти у виборі однієї з творчих професій була покликана II Міська профорієнтаційна гра «Мистецька фортеця», фінал якої відбувся 23 квітня 2013 року в СШ № 23 м. Києва, що вже вдруге виступає ініціатором її проведення за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації.

Протягом двох тижнів творчі команди з 10 районів міста Києва змагалися за право спробувати власні сили та вийти у фінал, який передбачав виконання завдань на 5 мистецьких станціях:

• «Джерело орфоепії» (майстер-клас з володіння голосом і дикцією);
  • «Імідж пластики» (майстер-клас з володіння руховою культурою);
  • «Техніка мистецтва» (майстер-клас з володіння танцювальними вправами та комбінаціями);
  • «Мистецтво музики» (майстер-клас з володіння вокальною імпровізацією);
  • «Художня асоціатива» (майстер-клас з акторського мистецтва).

До складу журі фінальної гри ввійшли Яблонська Галина Гілярівна, народна артистка України, актриса Національного академічного театру ім. І. Франка та Бінєєва Алла Махмудівна, актриса, доцент кафедри театрального мистецтва Київського міжнародного університету.

Виконуючи творчі завдання, 10 команд-фіналістів продемонстрували неабияку ерудицію, знання, творчі здібності і талант, мали змогу розкрити власні художні якості та зорієнтуватись у майбутньому виборі професії.

Однак найбільшу кількість балів за результатами змагань здобули:

I місце – команда «Кловські таланти» Кловського ліцею № 77 (Печерський р-н);
II місце – команда «Лимончики» СШ № 264 (Деснянський р-н);
III місце – команда «Le Ciel» СШ № 20 (Оболонський р-н).

Учасників і переможців вітали не тільки дипломами та цінними призами, а й вокально-хореографічними номерами у виконанні господарів свята – учнів СШ № 23.

Шановні учасники та переможці гри!
Продемонстровані Вами високі результати – це лише перший крок на нелегкій творчій ниві, а креативність і талант – ті якості, які допоможуть досягти успіху!
Київський міжнародний університет – Ваш шлях до самореалізації!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ