Студентські досягнення за 2012–2013 н.р.

Новий навчальний рік приніс студентам Київського міжнародного університету нові можливості для звершень та здобутків як на професійній ниві, так і на ниві творчості.

Досягнення студентів Інституту журналістики

Спецвипуск всеукраїнської газети "Post Scriptum +", підготовлений командою студентів-журналістів КиМУ в складі Калітовської К., Голубовської Т., Єфименко О., Велущака М. та Островецької С. здобув спеціальну премію за "Оригінальний дизайн" XIX Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення та преси "Золота осінь Славутича", (м. Славутич, 21-23 вересня 2012 року).

Велущак М., студент ІII курсу, – спецприз "За невпинний пошук істини" XIX Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення та преси «Золота осінь Славутича», (м. Славутич, 21-23 вересня 2012 року).

Сіміцару А., студентка І курсу, – Гран-Прі Конкурсу сучасного мистецтва серед дітей та молоді Святошинського району міста Києва в номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний спів), (м. Київ, 14 березня 2013 року).

Досягнення студентів Інституту телебачення, кіно і театру

Кучмій А., студент магістратури спеціальності «Кіно-, телемистецтво», – почесний диплом «За операторську майстерність» творчої акції «Мистецтво молодих» Національної академії мистецтв України (ігровий фільм «Агонія з грецької – боротьба»), (м. Київ, 18-19 грудня 2012 року).

Єсаков О., студент магістратури спеціальності «Кіно-, телемистецтво», – почесний диплом «За режисуру» творчої акції «Мистецтво молодих» Національної академії мистецтв України (художньо-документальний фільм «Дуейн. Фільм про фільм»), (м. Київ, 18-19 грудня 2012 року).

Кудряшова Н., студентка II курсу спеціальності «Театральне мистецтво», – II місце на Конкурсі сучасного мистецтва серед дітей та молоді Святошинського району міста Києва в номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний спів), (м. Київ, 14 березня 2013 року).

Ковнеристова Ю., студентка III курсу спеціальності «Театральне мистецтво», – III місце на Конкурсі сучасного мистецтва серед дітей та молоді Святошинського району міста Києва в номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний спів), (м. Київ, 14 березня 2013 року).

Досягнення студентів Інституту міжнародних відносин

Фалков Р., студент ІI курсу магістратури спеціальності "Міжнародні відносини", – диплом Міжнародної громадської організації - Платформа "Діалог Євразії" за перемогу в Конкурсі наукових робіт і статей "Мистецтво жити разом" (м. Київ, 9 листопада 2012 року).

КиМУ

Вітаємо! Бажаємо нових перемог і досягнень!