Студентські досягнення за 2011–2012 н.р.

2011–2012 н.р. додав нові здобутки й перемоги в скарбницю найактивніших студентів Київського міжнародного університету. Упевнені, що їхній поступ надихатиме решту спудеїв докладати зусилля для реалізації власних здібностей і талантів.

Досягнення студентів Інституту журналістики

Єрьоменко В., студентка І курсу, – І місце в конкурсі журналістських досліджень «Київ крізь призму журналістики» (Інформаційно-творче агентство «Юн-прес», м. Київ, 19 листопада 2011 року).

Агабекян К., студент ІІІ курсу, – ІІІ місце в конкурсі журналістських матеріалів «Підтримай український хокей» (Хокейний клуб «Буревісник», листопад-грудень 2011 року).

Гудима Т., студентка ІІ курсу, – ІІІ премія ІХ Всеукраїнського фестивалю сучасного романсу «Осіннє рандеву – 2011» (м. Миргород, Полтавської обл., 19 вересня 2011 року).

Досягнення студентів Інституту телебачення, кіно і театру

Кірій А., випускниця спеціальності «Кіно-, телемистецтво», – приз і диплом ХІІІ кінофестивалю українського кіно «Запорізька синерама» («Краща режисерська робота в ігровому кіно», «Кращий сценарій», 1–10 вересня 2011 року).

Попко А., студентка ІV курсу спеціальності «Театральне мистецтво», – приз і диплом ХІІІ кінофестивалю українського кіно «Запорізька синерама» («Акторський дебют», 1–10 вересня 2011 року).

Боклан К.М., учасниця ХІІІ кінофестивалю українського кіно «Запорізька синерама» – 1–10 вересня 2011 року; короткометражний художній фільм «Дама з горностаєм» (нагорода «Краща жіноча роль»).

Єсаков О., студент IV курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво», – диплом ХІV Бердянського міжнародного кінофестивалю «За новаторське рішення в жанровому кіно» (короткометражний фільм «Сон президента», 14 жовтня 2011 року).

Яковенко М., студентка ІІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво», – диплом ХІV Бердянського міжнародного кінофестивалю «За кращий акторський дебют» у студентському кіно (короткометражний фільм «Женя», 14 жовтня 2011 року).

Новікова О., студентка IV курсу, Степанчук С, студент ІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво», нагороджені подякою за проявлені в роботі професійні та морально-позитивні риси, а також патріотизм і жагу до знань історії створення нашої держави («Парк Київська Русь»).

ПЕРЕМОЖЦІ
VI Всеукраїнського ІІI Міжнародного фестивалю ім. В.Л. Чубасова «Молоде телебачення» (14–15 квітня 2011 року):

Мокану А., випускник «Кіно-, телемистецтва» 2010 р., ГРАН-ПРІ за короткометражний художній фільм «Хід королеви»;

Дар’я Турецька, студентка IV курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво», І МІСЦЕ в номінації «Публіцистична програма», ІІ МІСЦЕ в номінації «Студентська відеоробота»;

Робота А., випускниця спеціальності «Кіно-, телемистецтво» 2010 р., ІІІ МІСЦЕ в номінації «Відеокліп»;

Хворостенко О., випускниця спеціальності «Кіно-, телемистецтво» 2010 р., ІІІ МІСЦЕ в номінації «Студентська відеоробота»;

Стеценко Л., випускниця спеціальності «Кіно-, телемистецтво» 2010 р., ЛАУРЕАТ.

Лауреати XXI Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Тараса Шевченка:

Ільченко Н. (студентка ІІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво») – Лауреат III ступеня;

Розуменко А. (студентка ІІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво») – Дипломант.

Досягнення студентів Інституту міжнародних відносин

Команда студентів ІІ–ІV курсів і і курсу магістратури спеціальності «Міжнародне право» у складі Петросяна С., Судаленко І., Оверченко В., Приходька М. (під керівництвом завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кандидата юридичних наук, професора Данченко Т.В.) – переможець (II місце) Національного раунду Міжнародного конкурсу ім. Б. Телдерса (Одеса, 1–3 березня 2012 року).

Чімбру А., студентка IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини», пройшла відбір у Корейському національному інституті розвитку міжнародної освіти (NIIED) на отримання гранту для навчання в Кореї за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на період від 2012 до 2017 року.

Єлісейцева І., Зубенко Ю., студентки IV курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини», пройшли мовне стажування в Йорданії.

10 студентів Інституту міжнародних відносин ІІ–ІV курсів спеціальностей «Міжнародне право», «Міжнародні відносини», «Країнознавство» пройшли мовне стажування в Китаї.

Досягнення студентів Інституту лінгвістики

Янковий Д., студент магістратури перекладацького відділення, – Диплом ІІ ступеня у Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів (Київ, 20 березня 2012 року).

Василенко О., студент ІІІ курсу перекладацького відділення став півфіналістом Кубка губернатора в Харкові (29 жовтня 2011 року); IV місце на змаганнях із бального танцю World Disney Championship (Париж, 3–5 грудня 2011 року).

Савчук Д., студентка ІІ курсу перекладацького відділення, – ІІ місце Чемпіонату України з панкратіону (м. Хмельницький).

Група студентів зі спеціальностей «Психологія», «Журналістика», «Кіно-, телемистецтво», «Міжнародні відносини» в складі делегації Київського міжнародного університету перебували в Польщі за програмою обміну студентів між КиМУ й Краківською академією ім. А.Ф. Моджевського (11–18 грудня 2011 року).

Вітаємо! Бажаємо нових перемог і досягнень!