Святкування Міжнародного жіночого дня

Настрій і душевна гармонія не повинні залежати від погодних умов! А для того, щоб у душі кожної жінки цвіла весна, світило яскраве сонце та звучала музика, студенти Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ два дні поспіль (5 і 6 березня 2013 року) вітали прекрасну половину людства зі світлим святом 8 Березня.

Привітальну естафету розпочали студенти Коледжу КиМУ, які, крім музичних і танцювальних номерів, підготували зворушливий відеоролик, що створив урочисту та святкову атмосферу в залі. Справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ музичного гурту, учасником якого є студент Коледжу Бірченко Михайло.

6 березня святкування Міжнародного жіночого дня продовжилося для студентів і викладачів Київського міжнародного університету. З вітальним словом до всіх співробітниць і студенток Університету того вечора звернувся президент КиМУ проф. Хачатурян Х.В., який побажав їм любові, щастя, міцного здоров’я та невичерпної наснаги.

Гарний настрій всім присутнім забезпечили вокальні та хореографічні номери у виконанні студентів і викладачів КиМУ.

Щиро й сердечно вітаємо прекрасну половину педагогічного та студентського колективу Університету зі святом ніжності, кохання й краси! Бажаємо гарного настрою, натхнення і чарівності, надій та оптимізму!

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ