Щорічний університетський конкурс ораторів "Учні Цицерона"

Вміння спілкуватися з аудиторією, надихати її і спонукати своєю промовою до дій 5 листопада 2012 року продемонстрували студенти Інституту журналістики на щорічному університетському конкурсі ораторів «Учні Цицерона». Конкурс, організований Інститутом журналістики КиМУ (директор – проф. Зикун Н.І.) і безпосередньо завідувачем кафедри соціальних комунікацій проф. Холодом О.М., цього року проводився вчетверте і вже став хорошою традицією.

Проявити себе як майстерних ораторів цьогоріч змогли п’ятеро учасників:
  • Перкова Крістіна (II курс);
  • Берест Вікторія (II курс);
  • Панасенко Олександра (I курс);
  • Анасова Аліна (III курс);
  • Тітова Ольга (III курс).

Оцінювали силу слова учасників провідні викладачі Інституту журналістики та Інституту лінгвістики: проф. Зикун Н.І., проф. Холод О.М., проф. Тур’ян О.В., викладачі Камінська А.А. та Дурян А.М., а також доцент кафедри германської філології Івашина Т.М.

Традиційно перед учасниками стояло завдання виголосити промови чотирма мовами (іноземною, російською, українською та латинською) на теми дружби та кохання, політики та культури тощо, та виявити при цьому свої вміння підтримувати контакт з аудиторією.

Щирість та безпосередність, впевненість та акторський талант – ось ті якості, за допомогою яких майбутнім журналістам вдалось вразити досвідчене журі. Тож, за результатами чотирьох етапів конкурсу перемогу здобула Тітова Ольга. Анасова Аліна, Панасенко Олександра, Перкова Крістіна та Берест Вікторія зайняли II, III, IV та V місця відповідно.

Однак, як зауважив наприкінці заходу голова журі Холод Олександр Михайлович, всі вони продемонстрували неабиякі ораторські здібності і членам журі було непросто зробити вибір, саме тому різниця балів між учасниками була мінімальною. Олександр Михайлович також висловив сподівання, що наступний ювілейний конкурс ораторів збере ще більше бажаючих помірятися силами в мистецтві слова.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ