Участь студентів КиМУ у фестивалі «Золота осінь Славутича-2012»

У вересні 2012 року місто Славутич вкотре зустрічало учасників XIX Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення та преси – «Золота осінь Славутича».

Близько 25 студентів Київського міжнародного університету, під керівництвом проректорів Університету, професорів Данченко Т.В., Рудаківської С.В. та Некряч А.І., взяли участь у заходах усіх трьох фестивальних днів. Особливий інтерес учасників викликали інтелектуальні ігри та майстер-класи, організовані представниками КиМУ:

• «Як стати мером» - конкурс-гра серед самоврядних шкільних організацій та майстер-клас міського голови міста Славутича, президента «Клубу мерів», д.е.н., професора В.П. Удовиченка;
  • «Як стати успішним» першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Я.М. Москаленка та «Влада – це ми» професора КиМУ Некряч А.І. - майстер-класи.

Цікавою і феєричною була презентація Київського міжнародного університету – постійного учасника й партнера фестивалю протягом багатьох років. Доповнили враження про наш навчальний заклад запальні й динамічні сценічні номери студентів Інституту телебачення, кіно і театру під керівництвом професора кафедри кіно-, телемистецтва Мироненко М.О. Крім того, заходи фестивалю знайшли своє відображення в телевізійному сюжеті, знятому студентами КиМУ для власної програми «Студентський квиток».

Команда КиМУ в складі студентів Інституту журналістики Калітовської К., Голубовської Т., Єфименко О., Велущака М. та Островецької С., яка упродовж трьох фестивальних днів працювала над спецвипуском газети «Post Scriptum +», отримала спеціальну премію за «Оригінальний дизайн», Максим Велущак - спеціальний приз «За невпинний пошук істини».

2013 рік – рік 20-річчя «ЗОСі»! Команда газети «Post Scriptum +» уже готова вирушати на фестиваль!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ