Вітання президенту КиМУ проф. Хачатуряну Х.В. від колег та студентів

Викладачі, студенти та працівники Київського міжнародного університету щиро вітають президента університету професора Хачатуряна Хачатура Володимировича з присвоєнням почесного звання «Лицар Вітчизни», врученням ордена «Золотий Хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни», золотого іменного диплома, лицарської іменної шаблі та посвятою до «Лицарського Легіону України»!

За рішенням Науково-експертної ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» ця нагорода є гідною оцінкою особистого внеску Хачатура Володимировича в розбудову вищої освіти Української держави, безпосередньої участі в загальносуспільних процесах, ефективного управління навчальним закладом, відданості справі.

Від колективу Університету прийміть, шановний Хачатуре Володимировичу, щирі вітання, побажання щастя, козацького здоров'я та якомога повнішої реалізації всіх намірів і сподівань!

КиМУ