Зустріч студентів з керівництвом Святошинської РДА "Відкритий мікрофон"

20 листопада 2012 року в сесійній залі Святошинської райдержадміністрації відбулася зустріч «Відкритий мікрофон» лідерів студентського самоврядування вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, розташованих у Святошинському районі, із керівним складом Святошинської районної державної адміністрації за ініціативи студентської молоді району та підтримки голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Рюмшина С.М. щодо реалізації в районі державної молодіжної політики, існуючих проблем і шляхів їх розв'язання.

Від КиМУ були присутні проректор з навчально-виховної роботи професор Данченко Т.В., Алексанян Валерій (голова студентського парламенту, IV курс спеціальності «Політологія»), Семенчук Крістіна (IV курс спеціальності «Журналістика»), Воробйовська Анастасія (IV курс спеціальності «Політологія»), Петросян Сурен (ІІІ курс спеціальності «Міжнародне право»), Красюк Наталія (ІІ курс спеціальності «Міжнародне право»).

Від імені голови адміністрації студентів Київського міжнародного університету, Європейського університету, КУП НАНУ, університету «Україна», технікуму НАУ, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Торговельно-економічного коледжу, Економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана, Районної асоціації старшокласників привітала із Днем студента заступник голови з гуманітарних питань Пазенко Н.С., яка висловила сподівання, що активні й небайдужі студенти стануть відомими діячами, які спрямують власні сили на підтримання всіх добрих починань і реформ держави для побудови щасливого, справедливого, заможного суспільства і вручила почесні грамоти за високі здобутки в навчанні, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня студента.

Тихоневич О.А. – начальник управління в справах сім'ї, молоді та спорту Святошинської районної державної адміністрації – зазначив, що такі зустрічі стали традиційними, допомагають зрозуміти проблеми й інтереси студентства, а також висловив впевненість, що добрі справи, щирі почуття допоможуть спільними зусиллями подолати суспільні негаразди, побажав студентам успіхів у навчанні і вручив відзнаки від управління.

До вітань приєдналася начальник відділу у справах сім'ї та молоді Маршук В.П. і вручила грамоти від Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Після урочистої частини присутні перейшли до нагальних проблем і студенти звернулись із запитаннями і пропозиціями, а саме:

• які пріоритети адміністрації в розвитку молодіжної політики;
  • яка робота проводиться із працевлаштування студентів і заохочення підприємств у залученні випускників вишів до роботи;
  • проханням встановити світлофор на перехресті бульвару Вернадського та вулиці Депутатської;
  • звернути увагу на стан доріг по вулиці Львівській та освітлення на початку вулиці Доброхотова.

Також від студентства надійшла пропозиція, яка було схвально прийнята адміністрацією, про створення громадської організації Святошинського району, яка б включала лідерів вишів, коледжів, технікумів, закладів освіти середньої ланки, яка сприяла б самоствердженню, самоорганізації, співпраці молоді.

Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи КУП НАНУ Левківська Г.П. підкреслила необхідність таких зустрічей і на прикладі роботи Університету з ветеранами закликала студентство творити добро, прагнучи до здорового, щасливого майбутнього.

Наприкінці зустрічі пані Пазенко Н.С. висловила сподівання на плідну і результативну співпрацю, а також запросила всі заклади взяти участь у традиційному соціальному проекті «Новий рік без самотності».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ