Практичне судове засідання за участю студентів Юридичного інституту

26 жовтня 2012 року в спеціалізованій судовій аудиторії Київського міжнародного університету, обладнаній на зразок залів судових засідань Європи, відбулося практичне судове засідання з розгляду кримінальної справи про зґвалтування неповнолітніх і грабіж, у якому взяли участь студенти 4 курсу Юридичного інституту.

Мета заходу — студенти мали виявити власні теоретичні знання з навчальної дисципліни «Кримінальне процесуальне право» під час практичного розгляду кримінальної справи, враховуючи основні положення нового Кримінального процесуального кодексу України.

Організатор навчального засідання – доцент кафедри кримінального права Малярчук Т.В. – впевнена, що подібні заходи дають змогу студентам відчути реальну «атмосферу» судового розгляду та спробувати кожному виявити власні здібності як судді, прокурора, експерта, свідка і т.п.

Спеціалізована судова аудиторія, вона ж — Центр міжнародного права КиМУ, використовується для підготовки студентських команд Університету до Всеукраїнських і Міжнародних змагань з міжнародного права, у яких вони активно беруть участь, починаючи з 2000 року, і нині входять до складу найсильніших команд України та Європи.

За практичним заняттям старшокурсників із зацікавленістю спостерігали студенти I-III курсів Юридичного інституту.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ