Відкритий показ з хореографії студентів спеціальності "Театральне мистецтво"

22 листопада 2012 року відбувся відкритий показ з хореографії студентів спеціальності «Театральне мистецтво» під керівництвом доцента кафедри театрального мистецтва, кандидата мистецтвознавства, балетмейстера Шарикова Дениса Ігоровича.

Показ об'єднав зусилля багатьох фахівців, що зрештою створило феєричне шоу хореографії пана Шарикова.

До організаційного комітету ввійшли:
  • Ільїна Н.О. – заслужена артистка України, директор Інституту телебачення кіно та театру, професор;
  • Чебанова О.Є. – кандидат філологічних наук, завідувач кафедри театрального мистецтва професор;
  • Донець С.Г. – доцент кафедри театрального мистецтва;
  • Антонець В.П. – звукорежисер та освітлювач;
  • Малярчук К.Г. – викладач з гриму;
  • Романович З.Л. – старший викладач, концертмейстер.

Серед гостей були чеський продюсер В. Вільгельм, вітчизняні кінопродюсер Палагутін С.Є. і поет С. Смешко, Лимар Л.Д. – доцент кафедри театрального мистецтва, заслужена артистка України, викладач акторської майстерності.

Присутні мали змогу насолодитися виконанням різнопланової хореографії Дениса Ігоровича як у відеозапису, так і наживо у виконанні студентів спеціальності «Театральне мистецтво», які продемонстрували свої таланти й досягнення, а саме:

• ансамблеві композиції: «Фестиваль» (муз. Вангеліса), «Вальс» (муз. Арама Хачатуряна);
  • поетична композиція - перформанс: «Печаль укрылась одеяньем…» (муз. Вангеліса, вірші Карена Самунджяна (США);
  • сучасні композиції: «Джаз – Chatanooga Choo-Choo» (муз. Ігоря Крутого), «Технохаус – Love Love» (муз. Гаррі Барлоу);
  • відеопокази: хореографічна мініатюра (дует) «Сутінки і світанок» (муз. Жана-П’єро Ревербері), імпровізація «Пошук кохання – Social Song» (муз. Мішеля Крету), хореографічна мініатюра «Блюз» (муз. Ігоря Крутого) та ін.

Також присутнім було запропоновано у відеозапису насолодитися Pas de trois з балету «Пахіта» (Паризька національна опера «Grand O’pera»), «Грецькою сюїтою – «Сиртакі» (Академічний ансамбль народного танцю імені Ігоря Мойсєєва), хореографічними мініатюрами «Ще мить», «Метелик» (Театр сучасної хореографії «Сузір’я Аніко»).

Разом зі студентами (Юрієм Каратуновим, Антоном Буховим, Каріною Бушеновою, Ольгою Чорнокожою, Аліною Міцкевич, Анастасією Єфіменко, Анастасією Крутько, Каріною Коломієць, Веронікою Кондратюк, Єгором Шарайєм, Володимиром Паляницею) виконавцем хореографічних номерів був Денис Ігорович, що викликало хвилі овацій у залі.

Після закінчення показу від керівництва інституту й колег пролунало багато теплих і щирих слів на адресу Дениса Ігоровича, його таланту, філігранних, яскравих постановок.

Ми приєднуємося до привітань і бажаємо пану Шарикову творчої наснаги, незгасної енергії, утілення в життя всіх планів і талановитих студентів!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ