Риторика майбутнього покоління

1 грудня 2012 року Київське відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна академія» проводило третє тренінгове заняття Риторичного клубу «Майстер слова» на тему «Мистецтво спростування. Робота з опонентами», яке було присвячене 138-й річниці від дня народження Вінстона Черчилля.

Тренінги вів викладач Київського міжнародного університету член-кореспондент Міжнародної академії наук педагогічної освіти (МАНПО), завідувач кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики, доктор філологічних наук, професор Холод Олександр Михайлович.

Під час п’ятигодинної зустрічі майстер розповів студентам, які навчаються в семи київських вишах, про прийоми аргументації та доведення під час ведення спору і дискусії. Навчив соціально активну молодь користуватись елементарними вміннями ефективно застосовувати навички риторичної маніпуляції і протистояння негативному впливу з боку опонентів.

Завершилася зустріч грою для інтелектуалів, під час якої було визначено умовних переможців поєдинку серед трьох команд майбутніх керівників країни.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ