Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея пана Ким Ін Цжуна

18 грудня 2012 року відбулася лекція Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пана КИМ ІН ЦЖУНА для студентів відділення «Міжнародні відносини» Інституту міжнародних відносин КиМУ, присвячена стану й перспективам відносин між Україною та Республікою Корея. Робочою мовою зустрічі була англійська.

Під час зустрічі пана Посла з керівництвом Університету президент КиМУ професор Хачатурян Х.В. ознайомив гостя з основними напрямами міжнародної співпраці із закордонними навчальними закладами, проектом КиМУ 2012 року «Human security (environment, quality of food, public health and society) on Territories Contaminated by Radioactive Agents», який отримав фінансування Європейської комісії, крім того, були обговорені можливості стажування студентів КиМУ в університетах Кореї, проходження ними дипломної та переддипломної практики в посольстві під керівництвом провідних фахівців.

У своєму виступі пан Посол розповів студентам про головні засади зовнішньої політики Кореї, основними з яких є повага до міжнародного права та міжнародних договорів, плідна співпраця між країнами, зокрема з Україною. Не залишився поза увагою і успішний візит президента України Януковича В.Ф. до Кореї в березні 2012 року.

Пан Посол досить детально зупинився на секторах співпраці України і Кореї, зокрема - у галузі високих технологій, космосу, повітряного транспорту, машинобудування та сільського господарства, відповів на такі запитання студентів:

• Які сфери співпраці між нашими країнами найефективніші, а які вимагають розвитку?;
  • Як Ви вважаєте, що важливо для позитивного іміджу країни?;
  • Які найбільші досягнення Південної Кореї у 2012 році?;
  • Яким Ви бачите майбутнє України: союз з Росією чи інтеграція до ЄС?;
  • Що є запорукою економічного успіху Республіки Корея? Чи можете назвати 3 головні якості посла країни? та інші.

Прощаючись, пан Посол побажав майбутнім фахівцям гідно і плідно працювати в майбутньому задля своєї Батьківщини та назвав 3 основні якості, які він вважає головними для успішної кар’єри дипломата:

• відкритість, уміння чути людей;
  • повага до культури, традицій країни, у якій дипломат працює;
  • уміле представлення своєї країни, просування її здобутків, а також побажав використовувати будь-яку нагоду для подорожей і пізнання світу.
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ