Творча акція "Мистецтво молодих-2012"

18 – 19 грудня 2012 року в Будинку кіно відбулася творча акція під назвою «Мистецтво молодих-2012», присвячена молодим кінематографістам, майстрам екранних мистецтв – студентам і випускникам вітчизняних фахових навчальних закладів.

З метою виявлення рівня підготовки молодих митців, їх творчих і наукових досягнень, а також привернути увагу державних органів влади та громадськості до творчої роботи студентів-кінематографістів під час акції було проведено:

• перегляд кращих дипломних робіт за останні 5 років (від 2008 до 2012 року) випускників відповідних практичних і теоретичних спеціальностей;
  • наукову конференцію «Сучасні стратегії екранної освіти: українська версія» за участю педагогів, науковців, аспірантів.

Серед студентів восьми навчальних закладів, що взяли участь в акції, власні роботи продемонстрували і студенти та випускники Інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету.

Зокрема, були представлені ігрові фільми: «Танго» студентки магістратури Ганни Гуркач (майстерня Безручка О.В.); «Агонія з грецької – боротьба» студента магістратури Андрія Кучмія (майстерня Безручка О.В.); «Перейти» випускниці КиМУ Валерії Янковської (майстерня Полєшка С.М.); художньо-документальний фільм «Дуейн. Фільм про фільм» студента магістратури Олексія Єсакова (майстерня Безручка О.В.); анімаційний фільм «Солодка пісня» випускниці КиМУ Катерини Шегери (майстерня Безручка О.В.); музичний кліп «Ерот і Психея» випускниці КиМУ Аліси Роботи (майстерня Полєшка С.М.); телевізійна передача «Штампи у коханні» студентки магістратури Олени Шляхової (майстерня Бандила І.Є.).

Ґрунтовна професійна підготовка, творчий підхід до роботи студентів КиМУ були високо оцінені організаторами та гостями акції: Янковська Валерія, Шегера Катерина та Єсаков Олексій здобули почесні дипломи «За режисуру», а Кучмій Андрій - «За операторську майстерність».

Вітаємо учасників і переможців акції «Мистецтво молодих-2012»! Віримо, що участь у подібних заходах, ваші творчі ідеї та їх втілення в життя – це тільки перші кроки на шляху до великих звершень у великому кінематографі!

За матеріалами студентки IV курсу
Інституту журналістики КиМУ