II Всеукраїнський конкурс-фестиваль пісні і танцю "Музичне сузір'я"

Київський міжнародний університет вкотре відчинив свої двері для талановитих дітей і молоді з усієї України. Так, 30-31 жовтня 2012 року відбувся II Всеукраїнський конкурс-фестиваль пісні і танцю «Музичне сузір’я», організований Центром туризму та краєзнавства, дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва, за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Європа молода» та Київського міжнародного університету.

Вітаючи гостей та учасників фестивалю, директор Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслужена артистка України Ільїна Н.О. висловила радість щодо проведення фестивалю саме в стінах КиМУ та сподівання побачити його учасників у рядах талановитого студентства Університету.

Від імені студентського колективу КиМУ присутніх привітали Семіцару Аліна з піснею «Моя Україна», а Шаміна Катерина та Василенко Олександр подарували вокально-хореографічну композицію «Fever».

Заключний гала-концерт і нагородження переможців та учасників фестивалю стало справжнім святом дитячої творчості й дало змогу обдарованій молоді показати власний талант і проявити себе якнайкраще.

За рішенням журі, яке очолювала заслужена артистка України Боровик Світлана Йосипівна, більше 15 учасників та колективів здобули високі призові місця в різних категоріях, серед них Бойкова Ніна, Ільїна Марія, клуб спортивно-бального танцю «Адажио», зразковий спортивно-танцювальний ансамбль «Стелз», а Гран-Прі II Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Музичне сузір’я» отримала Хавронічева Яна.

Київський міжнародний університет вітає учасників і переможців фестивалю і сподівається побачити юних талантів серед студентів КиМУ!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ