Зустріч із циклу "Успішні випускники КиМУ": журналістка Мельниченко Тетяна

23 листопада 2012 року пройшла зустріч студентів ІІІ курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво» з випускницею 2003 року Київського міжнародного університету журналісткою Мельниченко Тетяною Дмитрівною, яка нині працює на телеканалі УТ-1 (редактор програми «Підсумки тижня») та «ІНТЕР» (2-й випусковий редактор новин).

Зустріч була організована кафедрою «Кіно-, телемистецтва» на чолі з її завідувачем і, водночас, заступником директора Інституту телебачення, кіно і театру, кандидатом мистецтвознавства, професором Безручком О.В.

На початку пані Тетяна попросила студентів визначитись і відповісти на запитання: з якою метою вони прийшли на обрану спеціальність і в якій сфері цієї творчої професії вони себе бачать? Потім коротко розповіла про свій творчий шлях, який розпочинала як ведуча розважальних програм на радіо. Пані Мельниченко в бесіді акцентувала увагу на правильному фокусуванні теми, особливостях своєї роботи під час інтерв'ю на телебаченні та веденні програм на радіо, на важливості наявності командного духу та взаєморозуміння в знімальній групі. А також гостя висловила сподівання, щоб найближчим часом з'явився хоча б один соціальний телеканал, в існуванні якого, на її думку, уже виникла потреба в суспільстві.

Наприкінці зустрічі студенти поцікавились у пані Тетяни: новини якого каналу вона вважає об'єктивними і незаангажованими, як відбувається пошук новин, у чому полягає різниця роботи журналістів програми новин і розважальних проектів на телебаченні, чи підтримала б пані Мельниченко колег на страйку, якби уряд не скасував прийняття закону про наклеп та про інше.

Ця зустріч вкотре підтверджує: вдалий старт для кар'єри – це Київський міжнародний університет!

КиМУ КиМУ КиМУ