Презентація комедії-фарсу «Фараони»

Студенти Інституту журналістики Київського міжнародного університету 15 квітня 2011 року на сцені театру «Ковчег» презентували комедію-фарс «Фараони».

П’єсу «Фараони» О. Коломієць написав у 60-ті роки минулого століття. Набувши популярності, весела історія запам’яталася глядачам численними театральними постановками й телефільмом. Прийом, який використав автор, – переодягання чоловіків у жінок – відомий ще від часів Шекспіра. На цей раз, надівши на себе жіночий одяг, радянські колгоспники «одягнули» й жіночі обов’язки: вони повинні прати, поратися по господарству, виховувати дітей… Натомість їхні жінки-начальниці проводять зібрання, витрачають час на пусті балачки щодо проблем «планетарного масштабу», пиячать…

Але настає рятівне пробудження: виявляється, що це був лише сон, який, проте, допоміг чоловікам подивитися на себе з іншої, жіночої, точки зору.

Обираючи для постановки відому й популярну п’єсу, студенти Інституту журналістики КиМУ не побоялися своєрідного виклику: їхню гру й постановку глядачі обов’язково порівнюватимуть із професійними постановками. І добре, що не побоялися! Жвава, щира гра юних акторів, свіжа енергетика відкритих виконавців полонила аудиторію й примусила глядачів сміятися до сліз.

Постановка - Наталії Пєшкун (ІІІ курс)

РОЛІ ВИКОНУВАЛИ:

• Оверко – Тарас Бурак (ІV курс);
  • Онисько – Максим Валущак (І курс);
  • Таран – Богдан Піленко (ІІ курс);
  • Одарка – Наталія Пєшкун (ІІІ курс);
  • Уляна – Світлана Островецька (І курс);
  • Ганна – Віолета Покладенко (І курс);
  • Павлик – Ольга Попова (І курс);
  • Аристарх – Антон Гульченко (І курс);
  • Музикант (герой-коханець) – Богдан Красавцев (ІV курс);
  • Грицько – Денис Стасюк (ІІ курс);
  • Катерина – Ольга Юр’єва (І курс);
  • Корній – Олександр Чехмейстер (ІІ курс);
  • Олена Устимівна – Ірина Присяжнюк (І курс).

Актори-аматори не тільки розвеселили глядачів, але й змусили їх повернутися на півстоліття назад, до епохи, яку вони не знали й не пам’ятали, але зуміли відтворити власною щирістю й майстерністю.

КиМУ КиМУ КиМУ