Вітання професору Іванченко Р.П. від колег та студентів

КиМУ

Колеги та студенти щиро вітають професора Іванченко-Іванову Раїсу Петрівну, завідувача кафедри суспільно-політичних наук Київського міжнародного університету (КиМУ) з публікацією у США (Нью-Йорк) її статті – «Перші історичні кроки української державності», присвячену 1400-м роковинам утворення першої державності українського народу – Київської Руси.

У 2011—2012 роках нью-йоркські газети «Novagazeta» і «Amerika» надрукували статті Раїси Петрівни «Апостол правди і науки» та «М. Драгоманов і сучасність» (до 170-річчя від дня народження українського мислителя М. Драгоманова).

Раїса Іванченко – відома українська письменниця, історичний романіст, яка представила широкій читацькій аудиторії давню і пізнішу історію українського народу.

Творчість Раїси Іванченко має важливе й актуальне значення. Тож не випадково про неї пишуть у низці досліджень, захищено дві дисертації про її творчість – В. Ніколаєнко «Історичні романи Раїси Іванченко про Давню Русь» (2002 р., Запорізький університет) і О. Мізінкіна «Поетика історичної романістики Раїси Іванченко» (2012 р., Одеський національний університет ім. І. Мечникова).

Вітаємо Вас, шановна Раїсо Петрівно, і бажаємо нових плідних наукових і літературних здобутків!