Науковці КиМУ на Балканах

16 та 17 листопада 2012 року в одному з найстаріших балканських місць Європи, у Республіці Сербія (м. Ніш), відбулася II Міжнародна конференція «Наука і сучасний університет».

У роботі конференції взяли участь понад 300 дослідників Сербії, Росії, Великої Британії, Хорватії, Македонії, Болгарії Туреччини та України.

Під час конференції свою доповідь на пленарному засіданні на тему «Мутація, інмутація, абмутація як процеси сучасного суспільства» (англійською мовою) виголосив Холод Олександр Михайлович — завідувач кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики Київського міжнародного університету, член-кореспондент Міжнародної академії наук педагогічної освіти, доктор філологічних наук, професор.

На згадку про наукову діяльність дослідників Київського міжнародного університету проф. Холод О.М. подарував проф. Горану Максимовичу, декану філософського факультету Університету в м. Ніш, монографію «Олександр Довженко. Розсекречені документи спецслужб» свого колеги – заступника директора Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, професора Безручка О.В.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ