Презентація підручника "Комунікаційні технології" професора Холода О.М.

Презентація затвердженого МОН молоді і спорту України підручника «Комунікаційні технології» (Холод О.М. Комунікаційні технології. – К.: МОН молоді і спорту України, 2012. – 212 с.) завідувача кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики Київського міжнародного університету, доктора філологічних наук, професора Холода О.М. відбулася 12 жовтня 2012 року на пленарному засіданні Першої всеукраїнської конференції «Українські ЗМК: сучасний стан та формування інформаційного суспільства», що пройшла на базі Донецького національного університету. У роботі конференції взяли участь провідні науковці Національних університетів Києва, Львова, Донецька. Виступаючи з доповіддю, Олександр Михайлович висвітлив власне бачення специфіки формування теорій комунікаційних технологій у сучасному інформаційному суспільстві.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ