Зустрічі з успішними випускниками КиМУ: журналістка Катерина Гришко

Продовжуючи спілкування студентів Інституту журналістики із успішними випускниками, 5 листопада 2012 року пройшла зустріч із журналістом інформаційно-аналітичного агентства «PAU» Катериною Гришко на тему «Особливості реалізації PR-діяльності».

Катерина почала шукати себе в обраній професії ще зі студентської лави. Цьому сприяла робота на Першому національному каналі, у «Старс синдикат юкрейн», «Національному реєстрі рекордів», «Балтик тренінг груп» і «Рішення та перспективи», де вона опановувала нові навички, розширюючи коло своїх обов'язків. Катерина не приховує, що робота PR-менеджера напружена, іноді стресова, проте цікава і захоплююча.

За словами Катерини, досягти успіху їй допомогла активна життєва позиція, прагнення постійного вдосконалення й найповнішої самореалізації себе у професії. Методичний виклад здобутків на кожному етапі роботи, її систематизація, конкретизація обов'язків дали змогу студентам переконатися у рівні професіоналізму Катерини.

Наприкінці зустрічі проф. Холод О.М. – завідувач кафедри соціальних комунікацій – відмітив ораторські здібності гості, володіння навичками телефонної комунікації, постійну роботу над розвитком своєї особистості, що сприяло руху вперед. Олександр Михайлович повідомив, що, враховуючи вимогу часу, з ІІ семестру будуть викладатися нові предмети – «Прикладні соціальнокомунікаційні технології в політиці» для студентів-журналістів ІV курсу та «Політичний імідж» для слухачів магістратури спеціальності «Політологія», що позитивно було сприйнято студентами.

Тож, шановні студенти, майбутні журналісти, сподіваємось, що Катерина переконала вас: мрії збуваються, головне – це ваша наполегливість, активна життєва позиція і прагнення стати професіоналом з великої літери!

КиМУ КиМУ КиМУ