Фотовиставка робіт Дар’ї Рибалки

Я фотографую, тому що багато речей навколо надто прекрасні, щоб їх не закарбувати.
Я фотографую, тому що це один з небагатьох способів«зловити» емоцію, якою б вона не була…

Дар’я Рибалка, студентка ІІІ курсу КиМУ

Фотовиставка робіт студентки ІІІ курсу Інституту психології та соціально-політичних наук Дар’ї Рибалки в грудні 2011 року надала змогу всім охочим поринути у світ чарівності й грації, живих емоцій, поглядів, відчуттів. Дар’я захопилася фотографуванням майже два роки тому, проте як професійний фотограф працює вже понад рік, насамперед у жанрі портретної зйомки, fashion, а також фоторепортажу. У фокусі фотокамери Дар’ї – люди. Вона вважає, що є митці, яким більше вдається відтворити пейзажі, предмети, її покликання – діти й дівчата, їхня краса, тендітність і незахищеність.

«Внутрішній світ людини – це надзвичайно цікаво, – зазначила юна фотохудожниця. – Міміка, жести, погляд кожної людини унікальні. Важливо, щоб вона розкрилася перед камерою, а для цього її потрібно зрозуміти. Як психологу, таке спілкування для мене теж важливе: треба краще пізнати особистість, не піддатися першому враженню про неї».

«Талановита людина талановита в усьому» – це прислів’я підтверджують роботи Дар’ї Рибалки. І хоча власне майбутнє вона планує пов’язати насамперед із психологією (фотографія залишатиметься хобі), ми бажаємо успіхів на її шляху і невичерпного джерела натхнення для майбутніх фоторобіт. Усіх охочих запрошуємо до її творчого світу.

КиМУ КиМУ КиМУ