Конкурс «Дипломат-ерудит» з нагоди Дня працівників української дипломатії

Бути дипломатом – почесна і відповідальна місія, яка передбачає, окрім глибоких фахових знань, наявність широкого кругозору, знання звичаїв, традицій багатьох країн і обов'язково кількох мов. Студенти Інституту міжнародних відносин Київського міжнародного університету, використовуючи сучасну матеріально-технічну базу, провідні методики викладання, а також беручи участь у зустрічах із послами країн, акредитованих в Україні, мають унікальну можливість ґрунтовно, всебічно і якісно підготуватися до майбутньої професії.

19 грудня 2012 року між студентами спеціальностей «Міжнародне право» і «Міжнародні відносини» був проведений традиційний конкурс «Дипломат-ерудит», приурочений до Дня працівників української дипломатії (Інститут міжнародних відносин КиМУ, директор – професор Тіменко І.В.).

Конкурс оцінювало шановне журі, до складу якого входили:

Голова журі:

• професор Холод О.М. – завідувач кафедри соціальних комунікацій.

Члени журі:

• Зикун Н.І. – директор Інституту журналістики, завідувач кафедри теорії та історії журналістики, професор;
  • Рябоштан Є.В. – перший заступник директора Інституту міжнародних відносин, завідувач кафедри міжнародної інформації та інформатики, доцент;
  • Судак І.І. – директор Коледжу КиМУ, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики;
  • Мірошніченко О.П. – доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства.

Вели гру Маслова Ю.С. – викладач кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства і Самойлов О.Ф. – викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики.

Команди-учасники конкурсу:
Міжнародне право
  • Петросян Сурен;
  • Булана Каріна;
  • Гасанханли Саміра;
  • Кучава Медея;
  • Логвиненко Андрій.
Міжнародні відносини
  • Васильєв Олександр;
  • Бєлоусова Ольга;
  • Рустам Аханг;
  • Соміш Олександрина;
  • Строєнко Аліна.

Командам пропонувалися 20 запитань, серед яких були:

• походження слова «протокол»;
  • ім'я першої у світі жінки-дипломата;
  • що в міжнародних відносинах означає формула 2+4;
  • назвати чинного Генерального секретаря ООН і перерахувати його попередників;
  • назвати африканську країну, яка останньою здобула незалежність і від якої країни;
  • хто з українських дипломатів очолював сесію Генеральної Асамблеї ООН та інші.

Відповіді студентів були повними і швидкими, що свідчить про ґрунтовну підготовку учасників до гри і про що зазначили у своїх коментарях члени журі. Проте деякі неточності все ж мали місце, що і вплинуло на кінцевий результат.

Уболівальники також мали нагоду продемонструвати власні знання за тематикою конкурсу під час підрахунку балів членами журі. Найкраще відповідали на запитання ведучих студенти ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право» Кочержук Юрій і Цвєтков Богдан.

За підсумками конкурсу цьогорічним переможцем стала команда спеціальності «Міжнародні відносини».

Вітаємо учасників і переможців гри! Віримо, що подібні заходи сприятимуть вашому подальшому професійному становленню як дипломатів.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ