Святкування Дня працівників дипломатичної служби

22 грудня в Україні щорічно відзначається День працівників дипломатичної служби. Традиційно цей день відзначається і в Київському міжнародному університеті, де ведеться підготовка майбутніх дипломатів і випускники якого успішно працюють на дипломатичній ниві.

На відміну від минулих років, коли на святкування запрошувалися представники посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні, для участі в міжнародних круглих столах з нагоди професійного свята, формат святкування 19 грудня цього року, був змінений. На свято були запрошені випускники КиМУ, які успішно будують дипломатичну кар’єру, працюючи в посольствах України, відстоюючи національні інтереси, долаючи на цьому шляху труднощі, на які так багате життя дипломата.Їхній досвід у побудові кар’єри, важливість подібних зустрічей надзвичайно корисні для студентів, які ще тільки збираються розпочати свій професійний шлях, відмітили у своїх вітаннях президент КиМУ проф. Хачатурян Х.В. і проректор з навчально-виховної роботи, проф. Данченко Т.В.

Харизматичні конферансьє, музика, танці у виконанні студентів створили теплу домашню атмосферу, а спогади випускників про студентські роки, кар’єрні поступи та побажання сьогоднішнім студентам викликали бурхливі аплодисменти.

Свої вітання направили:
  • Євгеній Жупєєв (випуск 2003 р.) — Тимчасово Повірений у справах України в Сирії: «…Однією з переваг, яка вплинула на мою дипломатичну кар’єру, було знання англійської та арабської мов, які я опанував у КиМУ…»;
  • Денис Сєнік (випуск 2005 р.) — Другий секретар посольства України в Канаді: «…Отримати диплом замало — треба здобути знання, адже це є справжня сила, це рушійний фактор Вашого особистого та кар’єрного зростання. Фахівцям-міжнародникам хочу додати, що дипломатами не обов’язково народжуватися, здебільшого ними стають і процес цього становлення більшою мірою залежить від здобутих знань, навичок і здібностей. Бажаю Вам успіхів!..»;
  • Анатолій Писаревський (випуск 2002 р.) — Радник Департаменту Консульської служби МЗС України: «…Завжди буду пам’ятати професорів В.Л. Чубарева, В.П. Меньшова, І.В. Гарника, О.А. Колумбет. Тому що від цих ЛЮДЕЙ отримав набагато більше, ніж просто ґрунтовні знання – своїми особистими прикладами вони довели, що такі людські якості, як глибоке почуття обов`язку і відповідальності, чесність, вірність власним життєвим принципам і любов до своєї справи – це не абстрактні “книжні” категорії, а реальні речі, які можуть скеровувати життя людини, щоб наповнити його змістом…»;
  • Дмитро Рачек (випуск 2010 р.) — Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв: «…Університет виховує особистість і дає міцну основу для побудови успішного життя у вибраній сфері, головне зацікавити самого себе у вибраній професії, усе інше прийде з часом…»;
  • Дмитро Яковенко (випуск 2003 р.) — Директор відділу міжнародного співробітництва в університеті Агдера, Норвегія: «…Успішна кар’єра практично склалась у Норвегії, де я працював як перекладач, керівник проектів, керуючий директор Центру ділового співробітництва у Північних Регіонах Норвегії, додатково здобувши освіту магістра з бізнесу за спеціалізацією Міжнародна діяльність…».

Висловили подяку президенту Київського міжнародного університету професору Хачатуряну Х.В., викладачам за прекрасні студентські роки і найкращу, на їхню думку, фахову підготовку, яку вже 18 років здійснює університет, побажання та настанови студентам випускники КиМУ, які працюють у Києві:

• Валентина Лук’янець (випуск 2002 р.) — докторант КНУ ім. Т. Шевченка, кандидат юридичних наук;
  • Ілля Завадовський (випуск 2010 р.) — голова клубу молодих дипломатів України, аналітик Міжнародного центру ім. Фрідріха Еберта;
  • Артур Феденко (випуск 2010 р.) — аналітик торгового відділу Посольства Італії в Україні;
  • Халіков Ісмаїл (випуск 2011 р.) — Дипломатичний представник офіційного дилера «Тойота-Україна».

Тож, з професійним святом, шановні гості, викладачі та студенти! Упевнені, що випускники-міжнародники Київського міжнародного університету гідно продовжуватимуть традиції української дипломатичної школи! Віри вам у власні сили, досягнень у розбудові відносин нашої Батьківщини зі світом!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ