Святкування Дня студента

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень . Саме зі студентства формується українська національна еліта.

15 листопада 2012 р. у стінах Київського міжнародного університету відбулось святкування Міжнародного дня студента, у якому взяли участь також викладачі, студенти Коледжу КиМУ.

А щоб свято пройшло цікавіше , йому передували конкурси:
  • змагання з баскетболу між збірними командами студентів (капітан команди — Шевченко Володимир, студент II курсу відділення міжнародних відносин) та викладачів КиМУ (капітан команди — Сініченко С.В., заступник директора Ін-ту міжнародних відносин ), у якому перемогу здобули студенти;
  • конкурс фотографій «Впізнай свого викладача», за умовами якого студенти мали визначити свого викладача за номером на дитячому фото. Всі викладачі були впізнані, безпомилково (100%) студенти впізнали Сініченка С.В.

З вітальним словом і поздоровленням студентам Київського міжнародного університету виступив його президент, професор Хачатурян Х.В. зазначивши, що День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкує і веселиться окрема категорія людства – «студенти».

Хачатур Володимирович вручив нагороди 14 студентам, які досягли успіхів у навчанні, науковій діяльності, сприяють створенню позитивного іміджу КиМУ.

Студенти оплесками, оваціями зустрічали Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи), Пилипенка О.І. (директор Ін-ту психології та соціально-політичних наук), викладачів Глуцьку А.І, Пономар К.М., Дурян А.М., Досенко А.К., Ушакова Ю.А., у виконанні яких звучали пісенні вітання студентам, а також студентів, які демонстрували гумор, таланти, творчість.

Шановні студенти! Прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє України!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУКиМУ