День народження Навчального театру-студії «Ковчег»

Основной закон всякого художественного творчества гласит: искусство – отражение и познание жизни; не зная жизни, творить нельзя.

Б.Є. Захава

12 листопада для студентів театрального відділення Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ буде особливим днем. Цей день вони будуть відзначати щороку, тому що 12 листопада 2010 року – день народження Навчального театру-студії «Ковчег» Київського міжнародного університету.

Студенти мріяли про це, натхненно працювали, приближаючи цей святковий день. У теперішньому технократичному світі, де так загострилася боротьба між світлом і темрявою, виникнення такого духовного острова – подія не буденна. Театр назвали «Ковчег» і його завданням буде накопичувати й передавати глядачам енергію «життя людського духу», породженого студентською творчістю.

При відкритті театру-студії було все – червона стрічка, вітання ректора КиМУ професора Хачатуряна Х.В., директора Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслуженої артистки України, професора Ільїної Н.О., художнього керівника театру, заслуженої артистки України, професора Лимар Л.Д.

Презентація театру-студії «Ковчег» була представлена спектаклем «Тысяча одна страсть» за творами А.П. Чехова. У спектаклі були виконані уривки із п'єс «Жены артистов», «Хористка», «Антрепренер по диваном», «Женщина без предрассудков», «Страдальцы», «Из дневника одной девицы», «Знакомый мужчина», «Медведь».

«У нашей артистической природы существуют свои творческие законы. Они обязательны для всех людей, всех стран, времен и народов. Сущность этих законов должна быть постигнута. Она должна быть положена в основу учебной программы и изучена во всех подробностях. Это единственный путь для создания мастеров искусства».

К.С. Станіславський

Шановні студенти! Театр-студія «Ковчег» чекає на Вас. Упевнені, що Ваше серце не залишиться байдужим!