Демонстрація підготовки зі сценічного руху

Не кожний рух на сцені стає знаком, який виражає почуття, стан душі й думки актора, а лише той, що свідомо вибудуваний у процесі виснажливих і тривалих репетицій.

Вивчення сценічного руху для професійного актора дуже важливе, адже слова не завжди можуть вплинути на глядача й зачепити необхідні «струни душі» так, як це може зробити поєднання слова, танцю, міміки, жестів і певних рухів.

Студенти ІІ й ІІІ курсів спеціальності «Театральне мистецтво» 12 січня 2011 року продемонстрували власний рівень підготовки зі сценічного руху на відкритому іспиті, куди були запрошені всі охочі.

Складність сценічного руху в тому, що він такий же логічний і цілеспрямований, як і в житті, але протікає в умовах вимислу.

На початку іспиту викладач зі сценічного руху доцент Роєнко Олег Олегович – актор Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки – ознайомив глядачів із програмою іспиту, яка складалася з вправи на пластично-музичну координацію «Сім сорок», пластичної мініатюри «Побачення», а також низки етюдів, у яких було передбачено сценічний ляпас.

Під час підготовки пластичної мініатюри «Побачення» студенти мали змогу відчути себе вже професійними акторами, адже був запрошений режисер-постановник, який показав їм номер, а далі студенти самостійно тренувались і навіть вносили щось нове, щось своє…

Етюди «Помада», «Пропозиція», «Зізнання в коханні», «Статистика», «Dolce & gabbana», «Чикаго» та інші вразили глядачів справжністю переданих почуттів і емоцій.

А на завершення студенти вразили прекрасно підготовленим запальним танцем «Рок-н-рол».

Попереду в майбутніх акторів і їхнього наставника ще багато задумів, які, сподіваємося, втіляться в найближчому майбутньому.

Дорогі студенти, вітаємо Вас із прекрасно складеним іспитом!