Майстер-клас народного артиста України Олега Дзюби

КиМУ

9 лютого 2012 року студенти спеціальності «Театральне мистецтво» Київського міжнародного університету взяли участь у майстер-класі народного артиста України, заслуженого діяча культури Республіки Польща, члена правління Асоціації естрадних діячів мистецтва України О.А. Дзюби.

Олега Андрійовича знають в Україні й за її межами як одного з найкращих виконавців української сучасної, традиційної пісні й фольклору. У творчому доробку майстра – українська пісня, романс, танго, вальс, пісні О. Вертинського, пісні у стилі ретро, твори сучасних авторів.

Майбутні актори театру і кіно, режисери драматичного театру й театрознавці, які навчаються в російськомовних і україномовних майстернях КиМУ, опановуючи творчі професії, розбудовуватимуть нову культуру незалежної України, у якій чільне місце посідатиме не комерція, а духовність. Саме цій місії митців, їхній професійній майстерності й був присвячений майстер-клас О.А. Дзюби, який присвятив сцені понад 35 років і поєднує творчу діяльність з педагогічною.