Святкування Дня юриста

08.10.2012 року відзначали професійне свято усі, чиє життя підпорядковується гаслу «Знати закон, служити закону, захищати закон». Воно об'єднує юристів усіх напрямків діяльності, які стоять на захисті прав та свобод українців.

День юриста традиційно відзначався і в Юридичному інституті, особливістю якого є посвята першокурсників в «однокашники». Кожного року на свято охоче приходять керівники і працівники інституту і кафедр, студенти.

Урочисту подію відкрили проф. Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи КиМУ, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства) та директор Юридичного інституту доц. Телестакова А.А., які побажали майбутнім фахівцям з гордістю пронести звання юриста через усе життя, успішно реалізувати себе в професії, не втратити віри в справедливість, адже бути юристом – це висока честь і водночас величезна відповідальність.

Хвилю нестриманого сміху викликав виступ доцента кафедри кримінального права і процесу Малярчук Т.В., яка протягом минулого навчального року вела запис нестандартних, часом смішних відповідей студентів на семінарських заняттях.

А родзинкою свята став відео-репортаж за участю викладачів, в якому вони відповідали на питання студентів або були «героями» прихованих камер.

Cвятковий настрій в аудиторії створили студенти І, ІІІ курсів і магістратури Юридичного інституту концертною програмою, у ході якої крім пісень і танців звучали «Юридичні новини в ефірі», «Поради викладачам», сценки «Влюбленный студент», «Муж и жена» і інші, і які стали демонстрацією творчості і таланту майбутніх юристів.

Кульмінацією свята стало традиційне частування кашею першокурсників на знак їхнього влиття до лав студентів Юридичного інституту.

Шановні колеги й студенти Юридичного інституту!
Прийміть вітання з нагоди Дня юриста!
Успіхів вам у навчанні, в професійній діяльності на ниві юридичної освіти, міцного здоров’я, благополуччя.

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ