Відкриття акторського клубу, творчий вечір заслуженої артистки України Лимар Л.Д.

6 квітня 2012 року в Інституті телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету відбулося відкриття акторського клубу, у якому проходитимуть творчі зустрічі зі студентами й викладачами театральних ВНЗ України, поетичні, літературні й вокальні вечори, майстер-класи визнаних митців.

Відкриття клубу ознаменував творчий вечір заслуженої артистки України Лимар Л.Д., присвячений її славетному ювілею. Літературно-поетична композиція, натхненно виконана актрисою, складалася з віршів Марини Цвєтаєвої, Булата Окуджави, романсів і пісень під акомпанемент гітари. Більш ніж 50 майбутніх акторів II–IV курсів у захваті аплодували майстрові!

Від імені президента КиМУ Х.В. Хачатуряна Людмилу Дмитрівну привітав завідувач кафедри масових комунікацій, доктор філологічних наук, професор Холод О.М., який майстерно й щиро прочитав 130-й сонет Шекспіра. Ювілярку вітали викладач з хореографії С.Г. Донець (виконувала авторські пісні під акомпанемент на гітарі); викладач з вокалу, заслужена артистка України О. Ширяєва (співала «Карамболіна» й заздравні пісні). Студенти виконували сонети, пісні, а випускний курс підготував театральний «капусник», у якому персонажі дипломних вистав вітали в шаржових замальовках свого вчителя. Кафедра подарувала білосніжну скатертину, на якій усі учні й колеги залишили автографи – вітання, які будуть розшиті шовком на згадку про ці прекрасні хвилини любові, вдячності і натхнення!

На сцені був присутній ще один персонаж – сумний і ліричний П’єро – улюблений образ Людмили Лимар, який уособлює жагу і недосяжність прекрасного й вічного!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ