Святкування Міжнародного дня жінок – 8 березня

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – свято весни і кохання, Міжнародний день жінок 8 Березня, яке є символом усього найкращого, що є в нас у житті: сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Два дні поспіль (6 і 7 березня) у стінах Київського міжнародного університету панувала атмосфера творчого натхнення, поздоровлень, музики, квітів і подарунків.

Святкування 8 березня в актовій залі КиМУ розпочали освітяни Києво-Святошинського району. Найкращих працівників тієї сфери діяльності, де завжди найбільше представниць прекрасної половини людства, вітали й нагороджували голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Заєць О.В. і заступник голови Києво-Святошинської районної ради Костина В.А. Вдячні учні й вихованці подарували їм неперевершений концерт.

Святкову естафету вітання викладачів, студентів Київського міжнародного університету зі святом весни продовжили команди веселих і кмітливих: «Маємо право» (Інститут журналістики), «Ліга Націй» (Інститут міжнародних відносин) і «Веселые няшки в тельняшках» (Інститут лінгвістики). Команди своєю грою – привітання, розминка й домашнє завдання – створили святкову атмосферу, наповнену іскрометним гумором, талановитими сценками, вікторинами.

Сміхом, аплодисментами реагували присутні на відповіді команд:
  • Чому шлях від любові до ненависті займає так багато часу, якщо між ними тільки один крок?
  • Чи є життя після браку?
  • Яке свято популярніше ніж 8 березня? й інші.

До речі, команда КВК-переможець, яка отримає сьогодні почесний приз «Кубок ректора», дуже скоро буде представляти КиМУ на міжвишівських змаганнях.

Вердикт, з яким погодились усі глядачі, винесло журі у складі:
  • Абрамян Н.Д. – заступник директора Інституту психології та соціально-політичних наук – голова журі;
  • Лукашенко А.І. – доцент кафедри країнознавства та міжнародного туризму;
  • Судак І.І. – директор Коледжу КиМУ, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики;
  • Шафранський А.В. – заступник директора Ліцею, доцент кафедри міжнародних економічних відносин.

«Кубок ректора» та право участі в міжвишівських змаганнях команд КВК отримала команда «Ліга націй» (Інститут міжнародних відносин КиМУ). ІІ місце – у команди «Маємо право» (Інститут журналістики), ІІІ місце – у команди «Веселые няшки в тельняшках» (Інститут лінгвістики).

Вручаючи нагороду команді-переможцю, ректор КиМУ Х.В. Хачатурян привітав команди, а також присутніх у залі викладачів і студенток, побажавши здійснення мрій і сподівань, щасливої жіночої долі.

7 березня 2012 року Рада джентльменів Ліцею й студенти Коледжу КиМУ, продовжуючи традицію вітання з Міжнародним днем жінок, спробували розкрити таємницю їхньої чарівності й вроди й підготували святковий концерт.

Любі жінки й дівчата, бажаємо Вам жіночого щастя!
Щоб весна подарувала Вам ще більше краси, молодості, здоров’я, чудового настрою, душевної гармонії, захоплення у чоловіків і багато кохання. Нехай усі мрії збуваються!