День пам’яті Чубасова В.Л.

5 років минуло відтоді, як не стало видатного українського режисера, кінознавця, педагога Вадима Львовича Чубасова. У пам’ять про людину, яка багато років присвятила становленню кафедри кіно-, телемистецтва Інституту журналістики та кіно-, телемистецтва (нині – Інститут телебачення, кіно і театру) Київського міжнародного університету, 5 вересня 2012 року відбулася зустріч студентів КиМУ з дружиною митця, відомою ведучою Першого національного телеканалу Щербатюк Тамарою Володимирівною, колегами й учнями режисера, які поділилися спогадами про Вадима Львовича.

Так, Григорій Овсійович Десятник, доцент кафедри кіно-, телемистецтва КиМУ, багато років пропрацював пліч-о-пліч з режисером і щоразу відмічав його надзвичайні знання теорії драматургії, сценографії та історії журналістики, а також вимогливість Вадима Львовича до інших і до себе. Саме через це його внесок у вітчизняну режисуру та педагогіку кіномистецтва важко переоцінити.

Тамара Володимирівна також поділилась із присутніми спогадами про особистість Вадима Львовича, його вміння ширше дивитись і на світ, і на людину та подякувала Київському міжнародному університету за увагу до постаті чоловіка.

Насамкінець молодий режисер Світлана Геннадіївна Порожна продемонструвала власний фільм, присвячений пам’яті В.Л. Чубасова.

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ