ІХ Загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»

5 квітня 2012 року пройшов IX Загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті», приурочений до Дня Європи. У цьому році конкурс проходив під гаслом «Спорт єднає друзів: всі на Євро-2012!». Організаторами виступили Головне управління освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА, Управління освіти районних у м. Києві державних адміністрацій, Київський палац дітей та юнацтва за підтримки голови Київської міської державної адміністрації Попова О.П., а спонсорами фестивалю cтали Київський міжнародний університет і ТОВ «Агентство ЛУ-ПІАР» ТМ «Study.ua».

Фестиваль уперше було проведено 2003 року, і з кожним роком він стає все популярнішим серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва: цього року в конкурсі брали участь понад 200 учасників. Конкурс-фестиваль дав учням нові знання щодо процесу інтеграції України в європейське й світове суспільство, можливість ознайомитися з історією та футбольними традиціями країн світу.

До складу журі, яке оцінювало виступи команд з кожного району м. Києва, увійшли надзвичайні і повноважні посли країн, акредитованих в Україні, представники міжнародних і громадських організацій, керівництво ГУОН молоді й спорту КМДА, серед членів журі – кандидат юридичних наук, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КиМУ, професор Данченко Т.В.

Начальник Головного управління освіти і науки, молоді і спорту КМДА Горюнова В.З. на прикладі конкретних заходів, проведених упродовж навчального року, показала, як столична освіта спрямовує власні зусилля на формування творчої молодої особистості, реалізації здібностей і талантів, виховання гордості за своє місто, насамперед у зв’язку з проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012.

Наприклад, Київський міжнародний університет брав участь у відбірковому турі Конкурсу-фестивалю в Дніпровському районі, який проходив 15 березня в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського (СШ № 272). Районний фестиваль, учасниками якого були 9 команд, проходив під гаслом «Спорт єднає друзів, всі на Євро–2012». І місце посіла гімназія № 191 ім. П. Тичини; ІІ місце поділили гімназія № 30 «ЕкоНад» і гімназія № 136; ІІІ місце – гімназія № 176 і СЗШ № 158. Професор Данченко Т.В. вручила дипломи й грамоти переможцям і найактивнішим учасникам інтелектуальних проектів КиМУ, які дають пільги при вступі до Університету.

Заступник начальника Головного управління КМДА з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 Микола Малюга продемонстрував інформаційний ролик, розповів про підготовку міста і волонтерів до Євро-2012, закликав присутніх до спільних зусиль для створення позитивного іміджу міста під час проведення чемпіонату.

До вітань учасникам Фестивалю приєдналися Друзі УЄФА Євро-2012, а саме: телекоментатор каналу ICTV Микола Васильков, телеведучий «Нового каналу» Сергій Притула, талісмани чемпіонату – Славек і Славко.

У виступах команди-учасниці презентували країни, знайомили присутніх з історією розвитку футболу, футбольними традиціями країн, запрошуючи учасників і уболівальників поринути у світ яскравих фантазій.

Ірландія була представлена Гімназією № 315 Дарницького району.

Німеччину представили 4 команди:
Гімназія № 191 ім. П. Тичини Дніпровського району,
Спеціалізована школа № 254 Святошинського району,
Спеціалізована школа № 14 Оболонського району,
Романо-германська гімназія № 123 Подільського району.

В'єтнам представила спеціалізована школа №251 ім. Хо Ші Міна Деснянського району.

Мандрівку до Франції запропонувала спеціалізована школа № 49 Шевченківського району.

Великобританію представила Гімназія № 56 Печерського району.

Спеціалізована школа № 130 Голосіївського району презентувала Італію.

Гімназія № 177 (біотехнологій) Солом'янського району запросила до гостинної Польщі.

За результатами конкурсу призові місця серед учасників розподілилися так:
  • І місце – Спеціалізована школа № 49,
  • ІІ місце – Гімназія № 191,
  • ІІ місце – Гімназія № 315,
  • ІІІ місце – Гімназія № 123.

Спонсор проекту Київський міжнародний університет нагородив учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті 30%, 20% і 15% відповідно.

Також Університет нагородив кожного учасника нижчезазначених команд цінним подарунком (флешкою):
  • Гімназії № 191 ім. П. Тичини,
  • Гімназія № 177 (біотехнологій),
  • Гімназія № 123.

Атмосфера свята, азарт конкурсного змагання, професійне журі й велика кількість глядачів-уболівальників забезпечили найвищий рівень проведення фестивалю, і вкотре учасники продемонстрували, що для щирої дружби, віри у власні сили й бажання досягти мрії, кордонів не існує.

Вітаємо учасників і переможців фестивалю!
Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ