Святкування Шевченкових днів у СШ № 187

6 березня 2012 року СШ № 187 святкувала Шевченкові дні за сценарієм і участю завідувача кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, кандидата філологічних наук, професора Ющука І.П.; а також завідувача кафедри масової комунікації, доктора філологічних наук, професора Холода О.М. Продовжуючи традицію вшанування пам’яті великого українського поета, мислителя, художника Т.Г. Шевченка, викладачі Київського міжнародного університету забезпечують зв'язок поколінь, передають не тільки знання і досвід, а й трепетне ставлення до українського слова, культури, традицій.

З цією метою були запропоновані проекти подальшої співпраці в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті». Зокрема, професор Холод О.М. став науковим керівником для трьох старшокласників, які займаються науково-дослідницькою роботою. Було започатковано своєрідну творчу майстерню для проведення майстер-класів, творчих годин.

Два учні школи посіли перше й друге місце в конкурсі художніх творів до 198-ї річниці від дня народження Кобзаря, започаткованого Київською міською організацією «Просвіта», яке очолює професор Ющук І.П. Іван Пилипович пообіцяв, що перша презентація його нової книжки «Українська мова: 52 уроки грамотності» відбудеться саме в цій школі.

Така діяльність учених відкриває нові грані дослідницької практики школярів і дає змогу наблизитися до мети – створення справжньої наукової роботи в межах однієї з наукових шкіл КиМУ.