Випуск магістрів – 2012

31 травня 2012 року в Київському міжнародному університеті відбулася друга в 2011-2012 навчальному році урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів перекладу, політології, менеджменту організацій, адміністративного менеджменту та зовнішньої політики. 5 років студентського життя не минули безслідно і залишили приємні спогади в серцях випускників. Саме тому в залі панувала радісна і, водночас, сумна атмосфера прощання зі стінами рідного університету.

З вітальним словом до випускників і гостей заходу звернулася перший проректор КиМУ професор Шумигора Л.І. Вона висловила сподівання, що звання магістра Київського міжнародного університету допоможе випускникам посісти гідне місце в когорті висококласних спеціалістів своєї справи.

Слова вдячності за старанне навчання та побажання успішної кар’єри також пролунали від директора Інституту лінгвістики, доцента Лавриненка О.О., директора Інституту психології та соціально-політичних наук, професора Пилипенка О.І., директора Інституту міжнародних відносин, професора Тіменко І.В. та декана економічного факультету, професора Павленко І.І., які вручили випускникам дипломи про повну вищу освіту.

Плідна праця, наполегливе прагнення осягнути нові вершини в навчальній і науковій діяльності дали свої плоди: 120 студентів одержали дипломи магістрів, 20 з них — дипломи з відзнакою. Крім того, за відмінні успіхи в навчанні, активну громадську діяльність і формування позитивного іміджу Університету Семенова Марина, Піроженко Дар’я та Ігнатьєв Дмитро були нагороджені Золотими медалями та дипломами «Гордість університету».

Зі словами подяки рідному університету від імені випускників виступила магістр менеджменту організацій Піроженко Дар’я, а також магістр перекладу Семенова Марина. Традиційно була проголошена клятва випускника КиМУ, перекидання китички на конфедератці, звучав гімн всесвітнього студентства "Gaudeamus".

Щиро вітаємо випускників!
Щасливого вам старту у вашій кар’єрі, нових досягнень і перемог на життєвому шляху!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ