Круглий стіл «Новели кримінального та кримінально-процесуального права України»

Круглий стіл «Новели кримінального та кримінально-процесуального права України», підготовлений кафедрою кримінального права та процесу, відбувся 30 березня 2012 року в Юридичному інституті КиМУ. Науковим керівником молодих дослідників є професор Клименко В.А., автор понад 160 наукових праць, один з авторів законопроектів «Про боротьбу із корупцією». Участь у засіданні круглого столу взяв директор НДІ з економічних і гуманітарних проблем, професор Швайка М.А.

З доповідями виступили:
  • Дирда Тетяна (IV курс) – «Пропозиція хабара: поняття, відмежування від замаху на давання хабара»;
  • Іванова Яна (IV курс) – «Відмежування злочину, передбаченого ст. 365 від ст. 365–1 Кримінального кодексу України від перевищення влади або службових повноважень»;
  • Костюченко Максим (IV курс) – «Підстави звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні діяння»;
  • Монартович Олена (IV курс) – «Зловживання впливом»;
  • Москалюк Юлія (I курс магістратури) – «До питання про доцільність застосування застави у нормах кримінально-процесуального права України»;
  • Піцур Марія (IV курс) – «Незаконне збагачення та відмежування його від одержання хабара»;
  • Чесакова Мирослава (I курс магістратури) – «Види суб’єктів корупційних діянь».

Наукова дискусія за результатами доповідей охопила питання корумпованого суспільства, політичних репресій, економічних злочинів тощо.

Оцінюючи рівень робіт учасників круглого столу, професор Клименко В.А. підкреслив, що наукові розвідки студентів КиМУ щодо корупції достойні фахових видань, а їхні автори – першопрохідці, адже матеріалу з цього питання вкрай мало.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ